Dnes najčítanejšie
Žilinskí colníci naháňali 18-ročného zlodeja, ktorý vykradol čerpaciu stanicu na Kysuciach

26 február 2017 - 14:53

Dvaja začínajúci borci Boxsport Žilina si odniesli víťazstvá z Dubice nad Váhom

Žilinský Boxsport nasadil do sobotňajších duelov 2. turnaja II. Slovenskej ligy boxu v Dubnici nad Váhom až troch začínajúcich borcov. V mladšom doraste, v hmotnosti do 63 kg, podľahol nádejný Rastislav Stupňan na body Michalovi Kapustovi z BLB Topoľčany. Rasťo bol úspešný najmä v druhom kole, prvé a tretie však vyznelo pre jeho súpera. V tej istej vekovej kategórii, v hmotnosti do 75 kg, zvíťazil verdiktom 3:0 na body Roman Mravec nad Marošom Pilom z BC Bulldog Sereď.

Úspešný bol aj Jakub Nedeljak, ktorý v mužoch, v hmotnostnej kategórii do 75 kg, razantne vybodoval ďalšieho boxera zo Serede Alexandra Jankovského. Zverenci trénera Petra Jacuru tak nadviazali na predchádzajúce úspechy klubu reprezentované napríklad bratmi Pakanikovcami, či Marekom Košútom.