Dnes najčítanejšie
Neznámy muž napadol v Žiline vodiča autobusu MHD. Polícia prosí o pomoc pri jeho stotožnení aj o informácie

22 február 2017 - 17:18

Kaufmann sa predstaví v Pucciniho opere Tosca, CINEMAX Žilina premietne záznam už 6. marca

Foto: Kaufmann sa predstaví v Pucciniho opere Tosca, CINEMAX Žilina premietne záznam už 6. marca
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Jeden z najvýznamnejších svetových tenorov súčasnej opernej scény – Jonas Kaufmann sa predstaví v Pucciniho obľúbenej opere Tosca, ktorú kiná CINEMAX premietnu už 6. marca o 19:00. Sprevádzať ho na javisku budú sopranistka Emily Magee a barytonista Thomas Hampson.

Tosca Giacoma Pucciniho je tou pravou melodrámou, plná sviežich melódií a dramatických výbuchov a dodnes sa radí medzi skladateľove najobľúbenejšie. Je to aj dokonalá „akčná opera,“ realistická detektívka, obohatená mučením, zradou, vraždou, sexom a samovraždou. V podaní Opernhaus Zürich pod dirigentskou taktovkou Paola Carignaniho je to strhujúca, psychologická štúdia troch tragicky sa prelínajúcich postáv, ktorá vás šokuje. Opera bude spievaná v taliančine s anglickými titulkami.
Diváci kín CINEMAX si Pucciniho operu Tosca vychutnajú v zázname opery z Zürichu už v pondelok 6. marca 2017 o 19:00.V kinách na divákov čaká ako už tradične prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz! Jednoducho maximálny kultúrny zážitok. Viac informácií a predaj vstupeniek na webe CINEMAX a v kine CINEMAX Žilina.


Miesto: -
Dátum: 06.03.2017 - 19:00Dopravný servis
Na Horevaží
Policajná hliadka
19:24
Lavobrezná
Práca na ceste
19:13
Strečno
Kolóna
19:00
Strečno
Kolóna
18:56
Budatínska Lehota
Kolóna
18:43
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia