Dnes najčítanejšie
V herni v centre Žiliny sa pobili traja zákazníci, privolaná hliadka zadržala muža v pátraní

14 február 2017 - 14:05

Novým prezidentom Kia Motors Slovakia sa stal Dae-Sik Kim, nahradil Eek-Hee Leeho

Foto: Novým prezidentom Kia Motors Slovakia sa stal Dae-Sik Kim, nahradil Eek-Hee Leeho
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Vo februári 2017 bol pán Dae-Sik Kim vymenovaný do funkcie nového prezidenta a výkonného riaditeľa spoločnosti Kia Motors Slovakia. Pán Dae-Sik Kim v roku 1983 úspešne získal titul výrobného strojného inžiniera na univerzite Hanyang v Južnej Kórei. Svoju profesionálnu kariéru odštartoval v roku 1985 v spoločnosti Kia Motors Corporation. Po niekoľkých rokoch pokračoval vo výrobnom závode Sohari, kde až do roku 2000 pôsobil ako vedúci oddelenia riadenia výroby.

V roku 2005 začal pán Dae-Sik Kim pracovať v kórejskej centrále ako vedúci globálneho tímu riadenia výroby. Pred svojim príchodom do spoločnosti Kia Motors Slovakia stál na čele tímu korporátneho plánovania v automobilovej skupine Hyundai Motor Group. Po jeho bohatej profesionálnej kariére dostal príležitosť využiť svoje skúsenosti v zahraničí na pozícii prezidenta a výkonného riaditeľa spoločnosti Kia Motors Slovakia.

„Veľmi si cením príležitosť stať sa prezidentom a výkonným riaditeľom v spoločnosti Kia Motors Slovakia. Vzhľadom k doterajším dosiahnutým výsledkom závodu Kia budem k tejto pozícii pristupovať s náležitým rešpektom. Rovnako ako môj predchodca, aj ja sa budem usilovať o to, aby bol závod i naďalej úspešný a jeho zamestnanci ako aj zákazníci boli spokojní. Za kľúčovú považujem aj spoluprácu medzi jednotlivými oddeleniami a ich snahu dosiahnuť čo najlepší výsledok,“ povedal novovymenovaný prezident a výkonný riaditeľ Dae-Sik Kim.Dopravný servis
Lavobrezná
Práca na ceste
15:59
Solinky
Kolóna
15:56
Závodská cesta
Kolóna
15:28
Rajecká cesta
Kolóna
15:26
Hričovská
Kolóna
15:24
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia