Dnes najčítanejšie
V herni v centre Žiliny sa pobili traja zákazníci, privolaná hliadka zadržala muža v pátraní

03 január 2017 - 12:45

Na žilinských sídliskách si neznámy muž fotí autá značiek Škoda a Audi

Foto: Na žilinských sídliskách si neznámy muž fotí autá značiek Škoda a Audi
Foto: ilustračné
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Na sociálnej sieti Facebook začala kolovať v skupine dopravného servisu informácia o neznámom mužovi, ktorý si fotografoval autá na sídlisku Vlčince. Muž sa pohyboval po ulici Slovanská v čase okolo 23:30 hod. Starší muž sa podľa svedkov prechádzal pomedzi zaparkované autá, najčastejšie si obzeral značky Škoda a Audi. Niektoré z nich si odfotografoval.

Podaktorí obyvatelia sa obávajú, že sa v najbližších dňoch môže na ulici kradnúť. Autá totiž môžu byť podľa názoru niektorých ľudí z ulice kradnuté na objednávku. Neznámy muž mal nastúpiť do strieborného väčšieho vozidla. Na základe vzhľadu auta, ktoré ľudia videli z diaľky, by mohlo ísť o značku Citroen, Fiat alebo Peugeot. Bližšie informácie však zatiaľ nie sú známe.

Podobný prípad videl aj čitateľ Dávid na sídlisku Solinky. Muž vo veku okolo 30 rokov si nadránom fotografoval zaparkované autá. „Šiel som z nočnej a na ulici Jaseňová som videl, ako si nejaký chlapík fotí zaparkované autá. Rýchlo si ich odfotil asi 3 a odišiel po chodníku preč,“ uviedol Dávid.

Na tretí prípad nás upozornil čitateľ, ktorý zaznamenal podozrivú osobu na Hlinách VII. Šiel som popri okne a zbadal som muža, ktorý sa motal okolo čierneho VW Golf. Nevenoval som tomu pozornosť, no keď som zhruba o 10 minút prechádzal okolo okna znova, muž tam stále bol a zvláštne si obzeral celé auto a z každej strany,“ uviedol čitateľ Michal.

Majitelia áut by mali zbystriť pozornosť a ak je to možné, nemali by parkovať v tmavých neosvetlených uličkách. V posledných mesiacoch sa opäť rozmohli krádeže áut, najčastejšie na sídlisku Solinky a Hliny.


Dopravný servis
Lavobrezná
Práca na ceste
10:26
Strečno
Jama na ceste
10:24
Mojšova Lúčka
Kolóna
10:07
Strečno
Kolóna
09:57
Oškerda
Práca na ceste
09:54
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia