Dnes najčítanejšie
VIDEO: Do výbavy polície pribudli bezpilotné drony, vďaka nim sa budú priestupky zaznamenávať jednoduchšie

18 december 2016 - 12:06

Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku

Foto: Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku
Foto: Dušan Roštár
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Žilina - Lietava

Žilinskí hasiči dnes v ranných hodinách vyrážali k dopravnej nehode, ku ktorej došlo v obci Lietava pri Žiline. V čase okolo 06:20 hod. tam totiž auto vyletelo z cesty a skončilo v potoku. V nočných hodinách nám viacerí vodiči hlásili poľadovicu v okolí Žiliny. Je preto možné, že vodič tohto auta prechádzal práve v úseku, kde bola cesta pokrytá tenkou vrstvou ľadu a preto dostal šmyk. Podľa predbežne získaných informácií nemalo dôjsť k žiadnym vážnym zraneniam. Na miesto privolali aj dopravnú políciu, ktorá celú vec zdokumentovala.

Žilina - Solinky

Druhý výjazd absolvovali hasiči z hasičskej stanice v Žiline k nehode na križovatke ulíc Bajzova a Obvodová. V čase okolo 10:40 hod. Na mieste došlo k zrážke až troch osobných vozidiel, pri udalosti sa našťastie nikto nezranil. Jeden z okoloidúcich vodičov vyjadril k nehode svoj názor v znení: „Predpokladám, že VW Sharan na primrznutom kopčeku nestihol pridať a zabočiť k Lidlu dostatočne rýchlo a tak do neho narazil Fiat idúci od Soliniek.“ Pri náraze došlo k stretu s tretím vozidlom, ktoré odbočovalo od Bajzovej ulice na Obvodovú.


Na mieste zasahovali opäť aj dopravní policajti, ktorí zdokumentovali nehodu. Premávka bola počas dokumentovania nehody obmedzená, kolóny sa však netvorili.


Dopravný servis
Oškerda
Práca na ceste
10:22
Strečno
Jama na ceste
10:15
Mojšova Lúčka
Dopravná nehoda
10:00
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
09:54
Kysucká
Kolóna
09:45
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia