Dnes najčítanejšie
„Psík z útulku je vhodná voľba pre ľudí s otvoreným srdcom a mysľou,“ vysvetľuje trénerka psej školy

18 december 2016 - 12:06

Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku

Foto: Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku
Foto: Dušan Roštár

Žilina - Lietava

Žilinskí hasiči dnes v ranných hodinách vyrážali k dopravnej nehode, ku ktorej došlo v obci Lietava pri Žiline. V čase okolo 06:20 hod. tam totiž auto vyletelo z cesty a skončilo v potoku. V nočných hodinách nám viacerí vodiči hlásili poľadovicu v okolí Žiliny. Je preto možné, že vodič tohto auta prechádzal práve v úseku, kde bola cesta pokrytá tenkou vrstvou ľadu a preto dostal šmyk. Podľa predbežne získaných informácií nemalo dôjsť k žiadnym vážnym zraneniam. Na miesto privolali aj dopravnú políciu, ktorá celú vec zdokumentovala.

Žilina - Solinky

Druhý výjazd absolvovali hasiči z hasičskej stanice v Žiline k nehode na križovatke ulíc Bajzova a Obvodová. V čase okolo 10:40 hod. Na mieste došlo k zrážke až troch osobných vozidiel, pri udalosti sa našťastie nikto nezranil. Jeden z okoloidúcich vodičov vyjadril k nehode svoj názor v znení: „Predpokladám, že VW Sharan na primrznutom kopčeku nestihol pridať a zabočiť k Lidlu dostatočne rýchlo a tak do neho narazil Fiat idúci od Soliniek.“ Pri náraze došlo k stretu s tretím vozidlom, ktoré odbočovalo od Bajzovej ulice na Obvodovú.


Na mieste zasahovali opäť aj dopravní policajti, ktorí zdokumentovali nehodu. Premávka bola počas dokumentovania nehody obmedzená, kolóny sa však netvorili.
46 zdieľaní

Dopravný servis
Vranie
Stacionárny radar
10:28
Mojšova Lúčka
Kolóna
10:26
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
10:00
Strečno
Kolóna
09:52
Rajecké Teplice
Policajná hliadka
09:45
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia