Dnes najčítanejšie
Na streche hradbového kostola v Turí objavili správu vo fľaši od borovičky

18 december 2016 - 12:06

Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku

Foto: Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku
Foto: Dušan Roštár

Žilina - Lietava

Žilinskí hasiči dnes v ranných hodinách vyrážali k dopravnej nehode, ku ktorej došlo v obci Lietava pri Žiline. V čase okolo 06:20 hod. tam totiž auto vyletelo z cesty a skončilo v potoku. V nočných hodinách nám viacerí vodiči hlásili poľadovicu v okolí Žiliny. Je preto možné, že vodič tohto auta prechádzal práve v úseku, kde bola cesta pokrytá tenkou vrstvou ľadu a preto dostal šmyk. Podľa predbežne získaných informácií nemalo dôjsť k žiadnym vážnym zraneniam. Na miesto privolali aj dopravnú políciu, ktorá celú vec zdokumentovala.

Žilina - Solinky

Druhý výjazd absolvovali hasiči z hasičskej stanice v Žiline k nehode na križovatke ulíc Bajzova a Obvodová. V čase okolo 10:40 hod. Na mieste došlo k zrážke až troch osobných vozidiel, pri udalosti sa našťastie nikto nezranil. Jeden z okoloidúcich vodičov vyjadril k nehode svoj názor v znení: „Predpokladám, že VW Sharan na primrznutom kopčeku nestihol pridať a zabočiť k Lidlu dostatočne rýchlo a tak do neho narazil Fiat idúci od Soliniek.“ Pri náraze došlo k stretu s tretím vozidlom, ktoré odbočovalo od Bajzovej ulice na Obvodovú.


Na mieste zasahovali opäť aj dopravní policajti, ktorí zdokumentovali nehodu. Premávka bola počas dokumentovania nehody obmedzená, kolóny sa však netvorili.


Dopravný servis
Hričovská
Zver pri ceste
22:38
Hričovská
Prekážka na ceste
21:14
Radoľa
Práca na ceste
21:14
Varín
Kolóna
20:39
Mostná
Prekážka na ceste
20:30
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina