Dnes najčítanejšie
Prístup na parkovisko ŽILPO a Kaufland uľahčí nové prepojenie s Obchodnou ulicou, mesto začalo stavebné konanie

18 december 2016 - 12:06

Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku

Foto: Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku
Foto: Dušan Roštár

Žilina - Lietava

Žilinskí hasiči dnes v ranných hodinách vyrážali k dopravnej nehode, ku ktorej došlo v obci Lietava pri Žiline. V čase okolo 06:20 hod. tam totiž auto vyletelo z cesty a skončilo v potoku. V nočných hodinách nám viacerí vodiči hlásili poľadovicu v okolí Žiliny. Je preto možné, že vodič tohto auta prechádzal práve v úseku, kde bola cesta pokrytá tenkou vrstvou ľadu a preto dostal šmyk. Podľa predbežne získaných informácií nemalo dôjsť k žiadnym vážnym zraneniam. Na miesto privolali aj dopravnú políciu, ktorá celú vec zdokumentovala.

Žilina - Solinky

Druhý výjazd absolvovali hasiči z hasičskej stanice v Žiline k nehode na križovatke ulíc Bajzova a Obvodová. V čase okolo 10:40 hod. Na mieste došlo k zrážke až troch osobných vozidiel, pri udalosti sa našťastie nikto nezranil. Jeden z okoloidúcich vodičov vyjadril k nehode svoj názor v znení: „Predpokladám, že VW Sharan na primrznutom kopčeku nestihol pridať a zabočiť k Lidlu dostatočne rýchlo a tak do neho narazil Fiat idúci od Soliniek.“ Pri náraze došlo k stretu s tretím vozidlom, ktoré odbočovalo od Bajzovej ulice na Obvodovú.


Na mieste zasahovali opäť aj dopravní policajti, ktorí zdokumentovali nehodu. Premávka bola počas dokumentovania nehody obmedzená, kolóny sa však netvorili.
0 reakcií


Dopravný servis
Nemocničná
Práca na ceste
02:25
Bratislavská
Policajná hliadka
22:43
Nemocničná
Práca na ceste
21:57
Považský Chlmec
Policajná hliadka
21:43
Košická
Policajná hliadka
21:37
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia