Dnes najčítanejšie
VIDEO: Ďalší z domácich vodičov bránil v plynulej jazde v dvoch pruhoch na ulici Vysokoškolákov

15 december 2016 - 15:52
INZERCIA

Veľké Karlovice: zažite zimu s lyžovaním, kúpaním aj saunovými rituálmi

Foto: Veľké Karlovice: zažite zimu s lyžovaním, kúpaním aj saunovými rituálmi
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Cez deň brázdiť zjazdovky či bežkárske stopy, potom si zaplávať vo vyhriatom bazéne, zveriť unavené svaly rukám exotických masérov, prehriať sa pri saunových rituáloch a nakoniec si pochutnať na špecialitách majstrov kuchárov… Dokážete si predstaviť príjemnejšiu zimnú dovolenku - či už ju hodláte stráviť s rodinou, alebo len vo dvojici?

Presne v tomto duchu ju môžete zažiť, keď vyrazíte do Resortu Valachy vo Veľkých Karloviciach. Tato malebná obec, nachádzajúca sa len kúsok za českou hranicou v Beskydách, bude pravdepodobne povedomá televíznym divákom. Práve tu sa totiž natáčal známy seriál Doktor Martin s Miroslavom Donutilom v hlavnej roli.

Pobytový balíček Zimná dovolenka v Resortu Valachy zahŕňa skipas, neobmedzený vstup do relaxačného centra Wellness Horal s termálnymi bazénmi či masáž. Navyše deti majú ubytovanie zadarmo - do 12 rokov v hoteli Horal a do 15 rokov v Spa hoteli Lanterna, kde je v cene aj neskorý obed.

Pre deti sú pripravené detské kútiky, animačné programy a denné saunovanie s detským saunovým rituálom, využiť môžete aj lyžiarsku školu, vyšantiť sa na snowtubingu a po zotmení si zmerať sily na bowlingu alebo skúsiť indoor golf.


Dospelých určite nadchne ponuka relaxačných centier so širokou škálou masáží s rodenými Thajkami, Srí Lančanmi, Filipínkami a Balijcami. Wellness Horal je vyhlásené aj saunovými rituálmi, ktoré sa tu konajú až deväťkrát denne. Samozrejmosťou je skvelá regionálna kuchyňa hotelových reštaurácií.


Pre páry: Romantické hýčkanie

Dávate pred zimnými športmi prednosť relaxácii? Alebo už plánujete darček na Valentína? Pozvite svoju drahú polovičku na romantický víkend na horách. S balíčkom Romantické hýčkanie na 2 alebo 3 noci vás čaká na izbe pri príchode na privítanie fľaša sektu, miska ovocia a tiež mäkučký župan, v ktorom sa spoločne môžete uchýliť do wellness a užívať si tam časovo neobmedzenú relaxáciu vo dvojici. Balíček zahŕňa aj masáž, tvárové ošetrenie, romantické šesťchodové menu na večeru v zážitkovej reštaurácii Vyhlídka a raz za pobyt raňajky do postele. Najluxusnejšie hotelové izby majú aj svoju vlastnú výrivku.

Veľké Karlovice stoja za návštevu aj “na otočku”. V oblasti nájdete množstvo lyžiarskych areálov a tiež 40 kilometrov upravovaných trás pre bežkárov.

V Ski areáli Razula, ktorý je súčasťou Resortu Valachy, môžete od januára využiť atraktívnu akciu Lyžuj a plávaj, kedy k vybraným skipasom získate zadarmo hodinový vstup do termálnych bazénov vo Wellness Horal. Milou novinkou je aj darček v podobe kúsku frgálu a šálky kávy v cene celodenného skipasu.

Veľké Karlovice sú tiež obľúbeným cieľom bežkárov. Priamo v údolí obce je upravovaných a značených 40 kilometrov bežeckých trás, na ktoré nadväzuje ďalších 50 kilometrov na okolitých hrebeňoch. Skrátka ideálna zima pre všetkých.


Tip: Venujte pobyt či relaxačnú služby v Resortu Valachy ako vianočný darček. Informácie o darčekových poukazoch.

Viac na www.valachy.czDopravný servis
Lavobrezná
Policajná hliadka
09:26
Mojšova Lúčka
Iné nebezpečenstvo
09:13
Rudinka
Práca na ceste
08:53
Oškerda
Práca na ceste
08:41
Strečno
Prekážka na ceste
08:30
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia