Dnes najčítanejšie
Od dnešného dňa platí povinnosť nosiť respirátor v obchodoch a vozidlách mestskej hromadnej dopravy
Mobilné odberné miesta - AG testy

07 december 2016 - 11:31

Vianočná párty odhalí meno headlinera Hviezdnych nocí, spustí predpredaj a ponúkne zábavu

Nová lokácia, nová programová sekcia či nový partner festivalu? Akú horúcu novinku vypustia organizátori Festivalu Hviezdne noci na Vianočnej párty? 10.12. 2016 v Dome kultúry v Bytči sa to dozviete ako prví. Párty odštartuje o 19:00 diskusia s organizačným tímom.

Okrem toho sa na párty slávnostne začne predpredaj lístkov na 3. ročník Hviezdnych nocí, ktorý sa bude konať 17.- 20. augusta 2017, opäť v malebnom mestečku Bytča. Prvé najlacnejšie lístky si budete môcť kúpiť priamo na párty za cenu 16€  a 13€ pre študentov alebo už nasledujúci deň cez online predpredaj na Predpredaj.sk. Lístky budú dostupné aj vo všetkých predajných miestach siete Predpredaj.sk po celom Slovensku.

Aby toho nebolo málo, na Vianočnej párty odtajnia meno prvého hudobného headlinera. Festival chce aj na treťom ročníku predstaviť to najzaujímavejšie a najsviežejšie zo slovenskej hudobnej scény a už v decembri sa môžete tešiť na lákavé mená.

Po diskusii sa rozbehne pravá párty. O 20:00 sa na stage postavia domáce skatepunkové BOKOM OKOLKY so svojím vianočným pogo setom vlastných piesni aj vtipne poňatých coverov. O 21:00 ich na pódiu vystriedajú žilinskí DAVE BRANNIGAN – mladá slovenská gitarovka, ktorá pomaly dobíja slovenské hudobné kluby. Ich svižný rock’n'roll bude to pravé orechové na vianočnú žúrku Festivalu Hviezdne noci.

1 reakcií
Zdroj: TS Hviezde noci


Dopravný servis
Nemocničná
Policajná hliadka
18:53
Závodská cesta
Jama na ceste
18:52
Strečno
Iné nebezpečenstvo
18:42
Rosina
Prekážka na ceste
18:25
Strečno
Policajná hliadka
18:09
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.