Dnes najčítanejšie
Tip na výlet: V obci pri Ružomberku sa nachádza 13 metrov vysoký Lúčanský vodopád s modrou vodou

18 júl 2014 - 12:19

Letné kino na Námestí Andreja Hlinku pokračuje

Už tento piatok budete mať možnosť vďaka projektu Telka v meste opäť zažiť letné kino. Príďte si pozrieť zaujímavé filmové tituly, ktoré sa stali výsledkom hlasovania na internete medzi samotnými návštevníkmi Telky v meste.

Už dnes bude letné kino Telka v meste premietať ďalší kúsok. Tentokrát ide o populárny snímok Nepremožiteľný s fantastickým Markom Wahlbergom. Premietanie začína o 20:00 na Hlinkovom námestí a v prípade, že ho nestihnete dnes, môžete si ho zajtra vychutnať o rovnakom čase.

Telka v meste nezabúda ani na najmenších a preto pre deti a rodičov, či kohokoľvek so záujmom o animované filmy, pripravila na sobotu premietanie animovaného filmu
Život chrobáka. Ten medzi hlasujúcimi obsadil 6. miesto s počtom hlasov 60. Život chrobáka natočil oscarový režisér John Lasseter, ktorý má na svojom konte aj asi najznámejší animovaný film Toy Story, ktorý ste v letnom kine mohli vidieť minulý týždeň.

Telka v meste vás všetkých s veľkou radosťou pozýva do letného kina, z ktorého si môžete pozrieť zopár fotiek z minulo víkendovej atmosféry.0 zdieľaní

Dopravný servis
Na Horevaží
Kolóna
16:15
Nemocničná
Kolóna
16:14
Kysucká
Kolóna
16:13
Rajecké Teplice
Práca na ceste
16:00
Košická
Policajná hliadka
15:58
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia