Dnes najčítanejšie
Polícia pátra po dvoch Žilinčanoch, ktorí sa skrývajú a vyhýbajú sa tak nástupu do väzenia

18 november 2016 - 12:27

Na trati Lietavská Lúčka - Rajec bude v dňoch 21. a 22. novembra odstávka

Foto: Na trati Lietavská Lúčka - Rajec bude v dňoch 21. a 22. novembra odstávka
Foto: ilustračné
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) vykonajú v dňoch 21. a 22. novembra, v čase od 9.00 h. do 15.00 h. údržbu trate medzi železničnými stanicami Lietavská Lúčka a Rajec. V uvedenej dobe budú vybrané vlaky osobnej dopravy nahradené autobusovou dopravou.

Zamestnanci ŽSR počas štandardnej údržby trate medzi Lietavskou Lúčkou a Rajcom vykonajú opravu geometrickej polohy traťovej koľaje na miestach určených meracím vlakom, ako aj na miestach zanesených blatom. Strojným podbitím opravovaných úsekov trate sa zabezpečený normovaný stav a prevádzková spôsobilosť železničnej dopravnej cesty.

Uvedené činnosti ŽSR vykonávajú vlastnými personálnymi aj strojnými kapacitami.

Počas denných výluk bude železničná prevádzka na trati Žilina - Rajec obmedzená, dôjde k odrieknutiu vybraných vlakov osobnej dopravy, ktoré nahradia autobusy. Podrobnejšie informácie o opatreniach v osobnej doprave sa cestujúci dozvedia z vývesiek umiestnených v železničných staniciach, alebo ich poskytne dopravca – Železničná spoločnosť Slovensko na telefónnom čísle kontaktného centra - 18 188, prípadne na internetovej stránke www.slovakrail.sk.

ŽSR prosia cestujúcu verejnosť o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým dôjde v dôsledku opravných prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Zdroj: TS ŽSR


Dopravný servis
Lavobrezná
Práca na ceste
21:57
Krasňany
Zver pri ceste
21:44
Zádubnie
Zver pri ceste
21:43
Lysica
Zver pri ceste
21:41
Lavobrezná
Práca na ceste
21:30
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia