Dnes najčítanejšie
Futbal v Žiline sledovalo naživo 7 fanúšikov, klub ich odmení permanentkou na budúcu sezónu

03 november 2016 - 19:10

Moderná vernisáž diel z projektu MAĽUJ #PODLASEBA v EMÓCII už 5.11.

Unikátny projekt MAĽUJ #PODLASEBA pozná svojho víťaza a má pre neho i pre vás poriadny žúr. Spomedzi desiatich umelcov, ktorí sa predstavili na urban party, zvíťazila umelkyňa evaSUGARova. V sobotu 5.11. sa uskutoční prvá vernisáž diel od Eva Šugárová, ktoré autorka namaľovala na 5 plátien, ktoré od nás získala. Čo vás ešte čaká?

Súčasťou vernisáže bude tiež dražba obrazov, ktoré vznikli priamo na urban party. Domov si tak môžete odniesť originálne dielo. Chýbať nebude welcome drink Excelent a občerstvenie. Koncept modernej vernisáže bude doplnený o party s Dj DayD.

Odnes si originálnu maľbu od mladého umelca! Okrem otvorenia výstavy vydražíme aj obrazy, ktoré vznikli na nedávnej…

Posted by EMÓCIA Gallery & Caffe Club on 1. november 2016Pre tých z vás, ktorí by sa chceli kreatívne realizovať i v tento deň, budú na stoloch pripravené čisté výkresy s pastelkami. Nestačí? Veľká plocha na maľovanie bude nachystaná špeciálne pre vás. Koľko umelcov ešte prebudíme? ;)
Maľujte #podlaseba a podľa seba príďte zažiť i modernú mestskú vernisáž.

Eva Sugarová svoje meno neskrýva. Svoj umelecký podpis evaSUGARova má dokonca nalepený na svojom aute! Hovorí o sebe ako o “excentrickom introvertovi”, ktorý si ide za svojim. Rodená Žilinčanka, ktorá prepadla naplno vizuálnemu umeniu, sa vo svojej tvorbe drží klasickejšieho štýlu, blízkeho impresionizmu. Rada zbiera nové poznatky a situácie na svojich cestách, ktoré následne prenáša do svojich subtílnych malieb.

Zoznam diel v aukcii s predstavením autorov
VSTUP ZADARMO

 

Miesto: -
Dátum: 05.11.2016 - 20:00

17 reakcií


Dopravný servis
Strečno
Prekážka na ceste
19:07
Horný Hričov
Policajná hliadka
18:54
Estakáda
Prekážka na ceste
18:38
Vranie
Prekážka na ceste
18:38
Bratislavská
Iné nebezpečenstvo
18:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia