Dnes najčítanejšie
V herni v centre Žiliny sa pobili traja zákazníci, privolaná hliadka zadržala muža v pátraní

31 október 2016 - 12:39

Sobota s rozprávkou - Inscenované čítanie a tvorivé dielne pre deti od 3 rokov

Foto: Sobota s rozprávkou - Inscenované čítanie a tvorivé dielne pre deti od 3 rokov
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Bábkové divadlo Žilina pripravilo pre najmenších divákov sériu rozprávkových dopoludní s názvom „Sobota s rozprávkou“. Je to interaktívny projekt, ktorý je určený pre deti od 3 rokov. Koná sa v priestoroch Bábkového divadla Žilina. Začiatok podujatia je o 10.00 hod a predpokladaný koniec okolo 12.00 hod.

Jeho prvoradým cieľom je zoznámiť deti s bábkovým divadlom. Prostredníctvom scénických čítaní budú mať deti možnosť zblížiť sa s hercami a zároveň si vytvoriť pozitívny vzťah k bábkam a divadlu. Každé čítanie bude tematicky ladené a v závere budú mať Vaše ratolesti priestor i na to, aby svoje bezprostredné zážitky a dojmy nakreslili. A ako sa už stalo dobrým zvykom, veľkých a malých návštevníkov čaká drobné občerstvenie.

Vyhodnotenie účasti a detských výtvarných prác sa bude konať na MDD, v rámci ktorého je pre deti pripravený bohatý program a darčeky. Projekt má rodinný charakter, avšak v prípade potreby „sobotného nákupu“ je možné ponechať dieťa pod dozorom hercov BDŽ. „Sobota s rozprávkou“ sa stala veľmi obľúbenou a rodina našich malých návštevníkov sa neustále rozrastá. Herci z Bábkového divadla Žilina sa už teraz tešia na všetky deti, ktoré majú rady čaro rozprávok.

Miesto: Sála BDŽ

Miesto: -
Dátum: 12.11.2016 - 10:00Dopravný servis
Lavobrezná
Práca na ceste
10:26
Strečno
Jama na ceste
10:24
Mojšova Lúčka
Kolóna
10:07
Strečno
Kolóna
09:57
Oškerda
Práca na ceste
09:54
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia