Dnes najčítanejšie
VIDEO: V mestskej časti Bytčica prešiel vlak cez priecestie až po otvorení závor

29 október 2016 - 21:50

Tip od čitateľov: V noci z piatka na sobotu sa v Žiline policajti zameriavali na alkohol

Niekoľko čitateľov nás upozornilo na policajné hliadky, ktoré v Žiline zastavovali vodičov v noci z piatka na sobotu. Najčastejšie boli hlásené na okrajoch žilinských sídlisk Hájik a Solinky. Policajti sa údajne zameriavali na alkohol a zastavovali takmer všetky vozidlá prichádzajúce na sídliská.

„Videl som, že zastavovali aj cyklistov, zrejme mali nejakú akciu,“ uviedol čitateľ Ján. O udalosti sa zmienili aj vodiči v skupine dopravného servisu na Facebooku. Policajti sa podľa vašich slov zameriavali najviac na kontrolu prítomnosti alkoholu v krvi u vodičov. Fúkať dávali každému, koho zastavili.

„Mal som na tie hliadky šťastie, zastavili ma najskôr pod Hájikom, smerom od Kragujevskej a za asi 15 minúť na druhej strane smerom od Hôrok.“ napísal Tomáš, ktorý bol v skorých ranných hodinách zaviezť kamarátov domov.

Či išlo o oficiálnu akciu zameranú na kontrolu vodičov, zatiaľ nie je známe a preto sa pokúsime získať bližšie informácie. Je možné, že policajná akcia mala súvis s halloweenskymi podujatiami v meste. Niektorí vodiči zvyknú viesť motorové vozidlo aj po požití alkoholu, často sa objavia aj prípady zostatkového alkoholu v krvi. 

Správu budeme aktualizovať.

25 reakcií


Dopravný servis
Predmestská
Kolóna
21:26
Predmestská
Stacionárny radar
21:24
Oškerda
Iné nebezpečenstvo
20:44
Rudinka
Prekážka na ceste
20:41
Bytčica, Dlhá
Policajná hliadka
20:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia