Dnes najčítanejšie
Na ceste medzi obcami Višňové a Turie bude pre stavbu diaľnice niekoľko dní obmedzená premávka

22 október 2016 - 14:12

Snow film fest prichádza do kín CINEMAX aj tento rok! Zapojte sa do súťaže o lístky

Sneh, ľad a adrenalín, to je mottom aj tohtoročného obľúbeného festivalu SNOW FILM FEST. Filmy plné zimných športov a adrenalínu odpremietajú kiná CINEMAX už 22.novembra od 18:00.

Celkovo sa počas večera predstaví 7 filmov. Odštartuje ho dokument o lyžiarskej výprave po najdlhšej železnici sveta – Transsibírskej magistrále s názvom Sibírsky Traverz. Publikum naladené na zimné športy sa následne ponorí do príbehu pomenovanom Ľady a prílivy o šiestich ženách, ktoré sa na malej plachetnici rozhodli podniknúť výpravu z Islandu cez Dánsko, až k západnému pobrežiu Grónska. Tretí film nesie meno hlavnej predstaviteľky - Tamara. Tá sa po pohľade na 8611 metrov vysoký vrchol K2 rozhodla, že ho musí zdolať. Whiskey Berber nám predstaví bratov Švihálkovcov, ktorí si dali za cieľ odhaliť skialpový potenciál marockého Atlasu. Pohorie Rila uvidíme vďaka českým freeriderom vo filme Bulharské biele zlato. Po prestávke divákov nadchne Expedícia Švédsko, prezentujúca švédsku kráľovskú cestu (Kugsleden), vedúcu 450 km cez švédske hory. Záver festivalu bude patriť Bielym objatiam o tom, prečo sú ľudia kvôli adrenalínovému zážitku ochotní riskovať svoje životy.

Podrobnejšie informácie o filmoch a trailer festivalu nájdete na http://www.cine-max.sk/1528/filmy/pripravujeme/snow-film-fest-2016

Na tohtoročný SNOW FILM FEST sa už teraz môžu tešiť návštevníci kina CINEMAX a milovníci zimného adrenalínu v Žiline. Festival začína o 18:00 hod. a vstupenky sú už v predaji online na cine-max.sk a na pokladniach jednotlivých kín.

Program:

  • Úvod
  • Sibírsky traverz (28 min)
  • Ľady a prílivy (30 min)
  • Tamara (17 min) 
  • Whiskey Berber (34 min)
  • Bulharské biele zlato (32 min) 
  • Prestávka
  • Expedícia Švajčiarsko (61 min)
  • Biele objatia (53 min)

Žilinak ponúka v spolupráci s CINEMAX Žilina súťaž o 2x 2 lístky

Podmienkou pre zapojenie do súťaže je zdieľať príspevok verejne a označiť v komentári osobu, s ktorou na SNOW FILM FEST pôjdete :-)

Žrebujeme 31.októbra po 20:00 hod.

Miesto: -
Dátum: 22.11.2016 - 18:00
Dopravný servis
Strečno
Kolóna
08:10
Vranie
Policajná hliadka
07:59
Mostná
Práca na ceste
07:13
Hričovská
Kolóna
06:53
Strečno
Jama na ceste
06:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia