Dnes najčítanejšie
Vodič dodávky jazdil po Žiline rýchlosťou 103 kilometrov za hodinu, v úseku s päťdesiatkou ho namerala hliadka

16 október 2016 - 11:36

Hľadáte informácie o podujatiach v Žiline? V našom kalendári si ich prezerá už 5000 ľudí mesačne

Foto: Hľadáte informácie o podujatiach v Žiline? V našom kalendári si ich prezerá už 5000 ľudí mesačne
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Kalendár podujatí Žilinak - jednoduchá a prehľadná služba, ktorá ponúka všetkým čitateľom rýchly prehľad podujatí v Žiline a okolí. V rámci nášho dosahu v spádových oblastiach Žiliny je možné často nájsť aj podujatia, ktoré sa konajú v Rajci, Terchovej, na Kysuciach, v Bytči, alebo všetkých okolitých obciach. Stačí zájsť na stránku zilinak.sk/kalendar a prezrieť si všetky podujatia v danom mesiaci. Alebo si môžete jednoducho zobraziť prehľad podujatí pre jednotlivé dni, kliknutím na príslušný dátum.

Kalendár podujatí vznikol v roku 2014 na podnet čitateľov, ktorí nás upozorňovali na slabú informovanosť o akciách v meste a okolí. Zabudovali sme ho aj do mobilnej aplikácie, v ktorej môžete podujatia synchronizovať do vlastného kalendára v telefóne. Ten vás potom upozorní, pomocou notifikácie, na blížiaci sa termín konania. Kalendár na webe si prezerá už viac ako 5000 ľudí mesačne. Nezmeškajte žiadne podujatie a sledujte aktuálny prehľad aj vy!

Ak máte tip na podujatie, ktoré sa v našom kalendári nenachádza, môžete nám dať vedieť prostredníctvom kontaktného formulára. Podujatia môžete sledovať aj na fanstránke s názvom Podujatia v Žiline. Staňte sa jej fanúšikom a budete dostávať vždy aktuálne informácie.


Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
19:52
Strečno
Jama na ceste
19:30
Strečno
Kolóna
19:15
Radoľa
Kolóna
19:15
Strečno
Iné nebezpečenstvo
19:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Najbližšie podujatia