Dnes najčítanejšie
Na území Žilinského kraja hrozí povodeň, SHMÚ vydal hydrologické výstrahy pre viaceré okresy

12 október 2016 - 10:27

HOUS!N COLORS po prvýkrát na Slovensku a rovno v *enjoyclub Žilina!

V sobotu ťa čaká pecka, ktorú *enjoyclub ešte nezažil. Po prvýkrát exkluzívne HOUS!N COLORS na Slovensku a hneď v Žiline. Party zahalená do žlto – zelenej farby, ktorá bola vyberaná na mieru práve pre Žilinu. Nekompromisné tempo, špeciálne farebné osvetlenie a nálož elektronickej house hudby, ktorú v sobotu potrebuješ. 

Nehanbi sa priznať farbu a buď súčasťou sobotnej party, ktorá má ambíciu stať sa legendou v rámci house music . Je to formát, ktorý ukáže klub vždy v inom svetle, ale vždy s rovnako dobrou hudbou. HOUS!N COLOURS sa stane pravidelnou  súčasťou programu. Vždy raz za dva mesiace, ti Martin Cehelský predstaví *enjoyclub v inej farbe. Ukáže ti, v akých farbách house music vidí on.

Martin Cehelský sa začal naplno venovať hudbe len pred rokom a pól, napriek tomu vie rozblázniť klub na počkanie. Jeho precíznu tvorbu môžeš sledovať v pravidelnej hudobnej relácii Monday Housin. Je to nirvána pre každého poriadneho fanúšika elektronickej hudby. Nenechaj si ujsť toto šialenstvo už 15. októbra v sobotu - *enjoyclub na Mariánskom námestí.

Viac info o dianí v klube tu ►►► https://www.facebook.com/EnjoyClubZilina/


Miesto: -
Dátum: 15.10.2016 - 22:00

8 reakcií


Dopravný servis
Lavobrezná
Dopravná nehoda
22:27
Lavobrezná
Policajná hliadka
22:09
Bratislavská
Dopravná nehoda
20:40
Košická
Jama na ceste
19:53
Bratislavská
Dopravná nehoda
19:22
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia