Dnes najčítanejšie
O staré žilinské trolejbusy a autobusy nie je záujem, poputujú na ekologickú likvidáciu

12 október 2016 - 10:27

HOUS!N COLORS po prvýkrát na Slovensku a rovno v *enjoyclub Žilina!

V sobotu ťa čaká pecka, ktorú *enjoyclub ešte nezažil. Po prvýkrát exkluzívne HOUS!N COLORS na Slovensku a hneď v Žiline. Party zahalená do žlto – zelenej farby, ktorá bola vyberaná na mieru práve pre Žilinu. Nekompromisné tempo, špeciálne farebné osvetlenie a nálož elektronickej house hudby, ktorú v sobotu potrebuješ. 

Nehanbi sa priznať farbu a buď súčasťou sobotnej party, ktorá má ambíciu stať sa legendou v rámci house music . Je to formát, ktorý ukáže klub vždy v inom svetle, ale vždy s rovnako dobrou hudbou. HOUS!N COLOURS sa stane pravidelnou  súčasťou programu. Vždy raz za dva mesiace, ti Martin Cehelský predstaví *enjoyclub v inej farbe. Ukáže ti, v akých farbách house music vidí on.

Martin Cehelský sa začal naplno venovať hudbe len pred rokom a pól, napriek tomu vie rozblázniť klub na počkanie. Jeho precíznu tvorbu môžeš sledovať v pravidelnej hudobnej relácii Monday Housin. Je to nirvána pre každého poriadneho fanúšika elektronickej hudby. Nenechaj si ujsť toto šialenstvo už 15. októbra v sobotu - *enjoyclub na Mariánskom námestí.

Viac info o dianí v klube tu ►►► https://www.facebook.com/EnjoyClubZilina/


Miesto: -
Dátum: 15.10.2016 - 22:00

8 zdieľaní

Dopravný servis
Nemocničná
Policajná hliadka
13:59
Kuzmányho
Policajná hliadka
13:58
Hričovská
Iné nebezpečenstvo
13:53
Kragujevská
Stacionárny radar
13:44
Strečno
Práca na ceste
13:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia