Dnes najčítanejšie
24-ročný vodič zrazil na priechode dve chodkyne, polícia mu na mieste zadržala vodičský preukaz
COVID-19 vývoj situácie v kraji

10 september 2016 - 11:17

V Budatíne zhorelo cez týždeň luxusné auto, ktorému v novembri minulého roka ukradli kolesá

Dňa 8.9.2016 horel v Budatíne nadránom približne o 3:00 hod. osobný automobil na ulici Slovenských dobrovoľníkov oproti potravinám KORUNA a vedľa Pohostinstva U GUSTA. Zhorený vrak auta má patriť majiteľovi pohostinského zariadenia, ten ho po požiari ešte neodstránil. Po frekventovanej ulici chodia do školy deti, pozostatok požiaru bolo vo vzduchu cítiť ešte vo štvrtok počas dňa. “Doteraz tam vrak auta stojí. Vo štvrtok ráno deti, ktoré išli do školy a učitelia školy v Budatíne, cítili ešte spálený smrad, keď prechádzali okolo auta,” uviedol čitateľ Majo. 

V novembri ukradli kolesá a auto poškodili

Príčiny požiaru zatiaľ nie sú známe, pravdepodobne však luxusný automobil niekto podpálil. Už v novembri mal majiteľ problémy, kedy na aute odparkovanom na ulici Slovenských dobrovoľníkov páchatelia odcudzili kolesá a tiež ho poškodili. Vtedy ponúkol vlastník odmenu 4000 eur za akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť dolapiť páchateľov.

Majiteľovi osobného automobilu Porsche Cayenne vznikla podľa jeho odhadov škoda vo výške približne 20 000 eur.Dopravný servis
Varín
Policajná hliadka
22:45
Hlavná, Bytčica
Práca na ceste
22:13
Strečno
Iné nebezpečenstvo
21:53
Priemyselná
Práca na ceste
21:52
Budatínska Lehota
Prekážka na ceste
21:38
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia