Dnes najčítanejšie
Nezodpovední vodiči začali v areáli žilinskej nemocnice parkovať v strede okružnej križovatky
Mobilné odberné miesta - AG testy

07 september 2016 - 15:33

Bábkové divadlo začína sezónu 2016/2017, novinkou je predaj lístkov cez internet

Drahí diváci,

sme tu s Vami už 66 rokov a každá nová sezóna je pre nás malý začiatok. Po dvoch mesiacoch príprav a drobných rekonštrukcií začíname spolu s Vami privádzat’ divadlo opit’ k životu. Nové inscenácie, nové tváre, nové zážitky. September venujeme dlhopripravovanej a očakávanej inscenácii predovšetkým pre mladého diváka — Tracyho tiger, v réžii Kataríny Aulitisovej, v ktorej sa premiérovo predstaví aj nová posila hereckého súboru Matej Valašík.

Od októbra v spolupráci s webom www.predpredaj.sk zavádzame nový druh predaja lístkov na nedel’né a večerné produkcie. Budete si ich moct’ kúpit’ v predstihu a v pohodlí domova. Zvýšené náklady na prevádzku nás však nútia mierne zvýšit’ cenu lístka na 4 eurá, no veríme, že cena zostáva Viac než priaznivá.

V programovej skladbe nad’alej zostávajú všetky obl’úbené formáty — nedel’né produkcie pre verejnost’, Večerné Stredy pre dospelých a Soboty s rozprávkou, na ktorých bude s nami spolupracovat’ najlepšie kníhkupectvo v Ziline — Artfórum. A ešte k tomu tri nové inscenácie pre deti, host’ovanie na festivale v Šanghaji a náš festival Bábková Žilina 2017.

Bude to vel’ké! Tešíme sa na Vás.

3 reakcií
Zdroj: Bábkové divadlo Žilina


Dopravný servis
Komenského
Dopravná nehoda
17:41
Oškerda
Kolóna
17:00
Stráža
Policajná hliadka
16:44
Terchová
Dopravná nehoda
16:43
Oškerda
Policajná hliadka
16:41
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.