Dnes najčítanejšie
Horskí záchranári znášali z Malého Rozsutca 18-ročnú študentku, ktorá pre vyčerpanie nedokázala pokračovať

24 jún 2014 - 18:52

Cestujúci v MHD fyzicky napadol revízora

Foto: Cestujúci v MHD fyzicky napadol revízora
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

V pondelok 23.júna 2014 sme dostali správu od nášho fanúšika a čitateľa. Písalo sa v nej o tom, ako si v trolejbusovej linke MHD č.4 všimol niečo, čo sa nevidí každý deň. Podľa jeho slov mal cestujúci napadnúť revízora.

Je to prekvapujúce, pretože ľudia sa skôr snažia rýchlo utiecť, nájsť si vhodnú výhovorku, či byť milí, aby predišli pokute. Tento pasažier však bol niečim odlišný.

Ako nám potvrdil aj pán Šimko z dopravného podniku, v pondelok v dopoludňajších hodinách na linke MHD č.4, v úseku zastávok Hlinská – Poľná, bol pri výkone svojej práce napadnutý revízor DPMŽ.

“Cestujúci, ktorý porušil tarifné a prepravné podmienky MHD v Žiline bol vyzvaný, aby predložil doklad totožnosti, čo odmietol a snažil sa utiecť zadnými dvermi vozidla tak, že búchal hlavou do dverí a pokúšal sa ich otvoriť ventilom na núdzové otváranie dverí, ktorý aj poškodil.”

Keďže sa čiernemu pasažierovi nepodarilo otvoriť zadné dvere, skúšal sa dostať von inou cestou a tak prešiel do prednej časti vozidla.

Cestujúci pri svojom úteku však fyzicky napadol revízora úderom do tváre.

“Po útoku na revízora, kedy už vozidlo so zatvorenými dverami stálo na zastávke Poľná, sa cestujúcemu podarilo prejsť dopredu, otvoriť dvere núdzovým otváraním dverí a ujsť. Uvedená udalosť bola oznámená polícii” dodal Ing. Ján Šimko z DPMŽ.

Foto: zilina-gallery.sk


Dopravný servis
Lavobrezná
Práca na ceste
23:56
Rudinka
Jama na ceste
22:58
Estakáda
Jama na ceste
22:58
Radoľa
Práca na ceste
22:53
Lavobrezná
Práca na ceste
20:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina