Dnes najčítanejšie
Totožnosť neznámeho muža, ktorý napadol v Žiline vodiča autobusu MHD, bola úspešne zistená

12 august 2016 - 10:31

Známa účastníčka viacerých reality šou Martinka z Turca zomrela, zlyhala jej pečeň

Foto: Známa účastníčka viacerých reality šou Martinka z Turca zomrela, zlyhala jej pečeň
Foto: Facebook
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Vlastným menom Martina Chovancová, ktorá sa však po celom Slovensku preslávila ako Martinka z Turca, podľa medializovaných informácií v nemocnici zomrela po tom, čo jej zlyhala pečeň. Na sociálnych sietiach sa včera večer objavili smutné a kondolenčné správy, ktoré potvrdzujú jej úmrtie. Správu pre médiá potvrdila aj dcéra Barbora, jedna z jej troch detí.

Martinku z Turca poznala väčšina Slovákov z reality šou Farmár hľadá ženu, kde bojovala o priazeň farmára Mariána. Od tejto série sa na obrazovky v rôznych reality šou ukázala ešte niekoľkokrát, krátko po jej úspechu vystupovala aj na podujatiach a akciách ako zabávač. V minulosti sa pre psychické problémy dostala aj na psychiatriu.

„Veľmi smutný som… Martinka bola veselá a dobrosrdečná žena. Mal som ju rád a keď som videl, čo sa s ňou deje, chcel, som pomôcť. Predminulý týždeň sme jej do nemocnice niesli hygienické potreby. Žiaľ, už sa z toho nedostala. Verím, že je na lepšom mieste,“ uviedol na Facebook jej kamarát Edo.

V minulosti tiež bývala v skromnom príbytku v lese v Kotešovej (okres Bytča) kvôli problémom s alkoholom, ten sa jej napokon stal osudným.


Dopravný servis
Na Horevaží
Práca na ceste
11:42
Strečno
Jama na ceste
10:58
Strečno
Kolóna
10:30
Bratislavská
Stacionárny radar
10:22
Strečno
Kolóna
10:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia