Dnes najčítanejšie
Od dnešného dňa sú uzavreté časti diaľnice D1 a D3 pri Žiline z dôvodu rozširovania križovatky
COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

12 august 2016 - 10:31

Známa účastníčka viacerých reality šou Martinka z Turca zomrela, zlyhala jej pečeň

Foto: Známa účastníčka viacerých reality šou Martinka z Turca zomrela, zlyhala jej pečeň
Foto: Facebook

Vlastným menom Martina Chovancová, ktorá sa však po celom Slovensku preslávila ako Martinka z Turca, podľa medializovaných informácií v nemocnici zomrela po tom, čo jej zlyhala pečeň. Na sociálnych sietiach sa včera večer objavili smutné a kondolenčné správy, ktoré potvrdzujú jej úmrtie. Správu pre médiá potvrdila aj dcéra Barbora, jedna z jej troch detí.

Martinku z Turca poznala väčšina Slovákov z reality šou Farmár hľadá ženu, kde bojovala o priazeň farmára Mariána. Od tejto série sa na obrazovky v rôznych reality šou ukázala ešte niekoľkokrát, krátko po jej úspechu vystupovala aj na podujatiach a akciách ako zabávač. V minulosti sa pre psychické problémy dostala aj na psychiatriu.

„Veľmi smutný som… Martinka bola veselá a dobrosrdečná žena. Mal som ju rád a keď som videl, čo sa s ňou deje, chcel, som pomôcť. Predminulý týždeň sme jej do nemocnice niesli hygienické potreby. Žiaľ, už sa z toho nedostala. Verím, že je na lepšom mieste,“ uviedol na Facebook jej kamarát Edo.

V minulosti tiež bývala v skromnom príbytku v lese v Kotešovej (okres Bytča) kvôli problémom s alkoholom, ten sa jej napokon stal osudným.
0 reakcií


Dopravný servis
Bytčica, Dlhá
Kolóna
19:27
Radoľa
Prekážka na ceste
19:07
Lavobrezná
Práca na ceste
18:57
Cesta I/64
Dopravná nehoda
18:57
Bratislavská
Kolóna
18:56
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia