Dnes najčítanejšie
Podnikateľ Trabelssie si prenajíma dvojizbový mestský byt za 108 eur, mesto ho vysťahovať nevie

26 júl 2016 - 15:57

Mesto ďakuje mestským policajtom, ktorí zasahovali počas výtržností minulú stredu

V súvislosti s konaním futbalového zápasu, ktorý sa konal dňa 20. júla 2016 medzi AS Trenčín a Olimpija Ľubľana došlo zo strany futbalových výtržníkov v meste Žilina k závažnému narušeniu verejného poriadku. Vedenie mesta Žilina vyjadruje svoje poďakovanie službukonajúcim príslušníkom Mestskej polície Žilina, ktorí svojim profesionálnym zásahom zabránili zraneniam a škodám na majetku.

Štyria príslušníci boli ľahšie zranení, jeden z nich telom chránil ženu s dieťaťom

Pred futbalovým zápasom medzi AS Trenčín a Olimpija Ľubľana, ktorý sa konal na futbalovom štadióne MŠK Žilina dňa 20. júla 2016, bol futbalovými fanúšikmi v meste Žilina závažne narušený verejný poriadok. Na ulici Kálov došlo k poškodeniu verejno-prospešného zariadenia, dvoch služobných motorových vozidiel a ľahko zranení boli štyria príslušníci Mestskej polície Žilina. Službukonajúci mestskí policajti v minimálnom počte profesionálne a najmä hrdinsky zasiahli, čím zabránili možným zraneniam verejnosti a závažným škodám na majetku občanov a návštevníkov mesta Žilina.

Vyjadrujeme poďakovanie za excelentný a kompetentný zákrok voči agresívnym fanúšikom. Vyzdvihujeme najmä policajtovu obranu bezbrannej ženy s dieťaťom, a to vlastným telom pred spŕškou kamenia, ktorá spôsobila policajtovi zranenia.


Primátor mesta Žilina Igor Choma ďakuje príslušníkom Mestskej polície Žilina za ich obetavú prácu a profesionálny zásah.
0 reakcií
Zdroj: TS Mesto Žilina


Dopravný servis
Strážov
Policajná hliadka
22:00
Hlavná, Bytčica
Policajná hliadka
20:11
Rudinka
Iné nebezpečenstvo
19:00
Budatínska Lehota
Policajná hliadka
18:56
Lavobrezná
Policajná hliadka
18:14
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.