Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: V očkovacej lotérii vyhral 201-tisíc eur muž z Kysúc, ďalších 201-tisíc putuje na Oravu
COVID-19 vývoj situácie v kraji

21 júl 2016 - 09:27

Nezvestný podnikateľ zo Žiliny v deň zmiznutia predal podozrivo lacno pozemok

Foto: Nezvestný podnikateľ zo Žiliny v deň zmiznutia predal podozrivo lacno pozemok
Foto: Oceliarska ulica - maps.google.com

Už viac ako dva mesiace pátra polícia po 52-ročnom žilinskom podnikateľovi Richardovi Stehlíkovi, ktorý býval v Trnovom. Naposledy bol Stehlík videný v pondelok 23. mája vo svojom aute na Solinkách, odvtedy sa ho nedarí vypátrať. Krátko potom bolo auto odstavené na Oceliarskej ulici v Žiline, kde pobudlo približne 4 hodiny. Práve na tejto ulici mal podnikateľ pozemok, ktorý v deň zmiznutia podľa dostupných informácií predal.

Pozemok predal za 1500 eur, jeho hodnota je však oveľa vyššia


Ešte predtým ho však prenajal firme, ktorá tam plánovala výstavbu a otvorila autoumývarku. Auto sa nakoniec podľa informácií od polície našlo na Smrekovej ulici, kam ho musel niekto preparkovať. Portál aktuality.sk priniesol informáciu o tom, že podnikateľ v deň zmiznutia uzatvoril zmluvu o predaji pozemku na Oceliarskej ulici. Kupcom mala byť práve firma, ktorá si ho prenajímala.

Otázky vyvoláva kúpna cena vo výške 1500 eur, keďže pozemok má trhovú hodnotu násobne vyššiu. Podľa portálu aktuality.sk je jeho cena 250 000 eur. Len týždeň po zmiznutí podnikateľa sa mal na kataster nehnuteľností dostaviť muž, ktorý chcel novokúpený pozemok zavkladovať.

Zdroj: Aktuality.sk, KR PZ Žilina


Dopravný servis
Mostná
Práca na ceste
21:56
Hričovská
Prekážka na ceste
21:54
Hričovská
Zver pri ceste
20:22
Cesta I/64
Práca na ceste
19:59
Mojšova Lúčka
Kolóna
19:41
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia