Dnes najčítanejšie
V lese na Liptove dnes našli mŕtveho muža, ide pravdepodobne o prvý prípad usmrtenia medveďom

19 júl 2016 - 11:11

Peter Sagan bude v budúcej sezónu jazdiť za tím Bora, ročne by mal zarobiť 6 miliónov

Ešte pred niekoľkými týždňami informoval belgický Het Nieuwsblad o novom údajnom tíme Petra Sagana, ktorým mal byť tím Bora. Po včerajšej famóznej etape, kde si Sagan len tesne pripísal už tretie etapové víťazstvo tohto ročníka Tour de France, nahlas tieto špekulácie potvrdil aj šéf tímu Tinkoff Oleg Tiňkov.

„Bola to na Tour krásna bodka za mojím Rendez-vous s cyklistikou,“ uviedol nadšený rus v ďakovnej reči a pridal: „Peter je jednoducho najlepší a znova to potvrdil. Ja som rád za tieto dva roky a ďalšie víťazstvá na Tour už bude zbierať pre Boru. Držím mu palce. Keď ale vidím vašich fanúšikov, zaslúžil by si vlastný slovenský tím,“ doplnil Tiňkov v v rozhovore pre RTVS.

Saganov tímový kolega a ďalšia hviezda tímu Alberto Contador zakotví v tíme Trek-Segafredo, Saganovi kolegovia Erik Baška, Michael Kolář aj brat Juraj by mali tiež prejsť do tímu Bora. Nemecký tím však údajne nemá dostatočné zdroje na to, aby zaplatil v súčasnosti najväčšiu hviezdu svetovej cyklistiky. Napriek tomu sa špekuluje, že Petrov plat v budúcej sezóne bude niekde na úrovni okolo 6 miliónov eur.0 reakcií


Dopravný servis
Strečno
Kolóna
17:40
Hričovská
Jama na ceste
17:40
Oškerda
Kolóna
17:40
Strážov
Prekážka na ceste
17:28
Strečno
Kolóna
17:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia