Dnes najčítanejšie
Od dnešného dňa sú uzavreté časti diaľnice D1 a D3 pri Žiline z dôvodu rozširovania križovatky
COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

05 júl 2016 - 16:53

V dnešnej 4. etape TdF skončil Sagan tretí, žltý dres si však stále udržal

V dnešnej 4. etape 103. ročníka Tour de France, ktorá viedla z Saumur do Limoges, skončil Peter Sagan (Tinkoff) na 3. mieste. Rovinatá 237 a pol kilometra dlhá etapa končila hromadným špurtom, v ktorom sa podarilo zvíťaziť Marcelovi Kittelovi z tímu Etixx-Quickstep v čase 05h 28’ 30’‘.
 
Sagan zostáva naďalej v žltom drese a zároveň opätovne získal aj zelený dres, ktorý mu po včerajšej etape na chvíľu vzal Mark Cavendish.


Poradie v dnešnej 4. etapeZáver 4. etapy“Dnes bol dlhý deň, etapa mala 220km, prvú časť sme išli vo veľmi pohodovom tempe, ale posledných 20km bolo zaujímavých. Som veľmi rád, že som nemal žiadnu kolíziu, a že sa mi podarilo udržať žltý dres, čo bol môj cieľ. Záver bol ako vždy bláznivý, ale o tom je špurt. Každý chcel získať pozíciu vpredu, ale pre mňa je najdôležitejšie, že som celý a mám žltý dres. Zajtra je ďalšia etapa, ktorá mi sedí, takže sa pokúsim urobiť všetko, čo je v mojich silách a deň za dňom uvidíme, ako dlho budem mať tú česť nosiť žltý dres,” uviedol Sagan k včerajšej etape.
0 reakcií


Dopravný servis
Bytčica, Dlhá
Kolóna
19:27
Radoľa
Prekážka na ceste
19:07
Lavobrezná
Práca na ceste
18:57
Cesta I/64
Dopravná nehoda
18:57
Bratislavská
Kolóna
18:56
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia