Dnes najčítanejšie
Neznámy muž vykradol byt v Žiline, majiteľka prosí verejnosť o pomoc so zistením jeho totožnosti

05 júl 2016 - 16:53

V dnešnej 4. etape TdF skončil Sagan tretí, žltý dres si však stále udržal

Foto: V dnešnej 4. etape TdF skončil Sagan tretí, žltý dres si však stále udržal
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

V dnešnej 4. etape 103. ročníka Tour de France, ktorá viedla z Saumur do Limoges, skončil Peter Sagan (Tinkoff) na 3. mieste. Rovinatá 237 a pol kilometra dlhá etapa končila hromadným špurtom, v ktorom sa podarilo zvíťaziť Marcelovi Kittelovi z tímu Etixx-Quickstep v čase 05h 28’ 30’‘.
 
Sagan zostáva naďalej v žltom drese a zároveň opätovne získal aj zelený dres, ktorý mu po včerajšej etape na chvíľu vzal Mark Cavendish.


Poradie v dnešnej 4. etapeZáver 4. etapy“Dnes bol dlhý deň, etapa mala 220km, prvú časť sme išli vo veľmi pohodovom tempe, ale posledných 20km bolo zaujímavých. Som veľmi rád, že som nemal žiadnu kolíziu, a že sa mi podarilo udržať žltý dres, čo bol môj cieľ. Záver bol ako vždy bláznivý, ale o tom je špurt. Každý chcel získať pozíciu vpredu, ale pre mňa je najdôležitejšie, že som celý a mám žltý dres. Zajtra je ďalšia etapa, ktorá mi sedí, takže sa pokúsim urobiť všetko, čo je v mojich silách a deň za dňom uvidíme, ako dlho budem mať tú česť nosiť žltý dres,” uviedol Sagan k včerajšej etape.


Dopravný servis
Kotešová
Iné nebezpečenstvo
16:23
Strečno
Jama na ceste
15:58
Nemocničná
Iné nebezpečenstvo
15:43
Strečno
Iné nebezpečenstvo
15:14
Porúbka
Policajná hliadka
15:00
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia