Dnes najčítanejšie
Na železničnom priecestí v Martine došlo k tragickej nehode, prechádzajúci vlak zachytil malé dieťa

16 jún 2014 - 11:38

Vážna dopravná nehoda na križovatke Varín - Koňhora

V nedeľu 15.júna 2014 došlo k vážnej dopravnej nehode krátko pred 19:00 hod. na ceste II/583 medzi Terchovou a Žilinou. Pred križovatkou Varín - Koňhora začal 23-ročný vodič jazdiaci na vozidle Volkswagen predchádzať iné vozidlo. V tej chvíli do križovatky vchádzalo ďalšie vozidlo.

Vodič sa chcel vyhnúť zrážke a strhol volant vľavo, mimo vozovku, kde prešiel cez trávnatý ostrovček a narazil do stĺpa elektrického vedenia.

Pri dopravnej nehode zasahovali dve posádky záchrannej zdravotnej služby. Jeden z členov posádky vozidla utrpel poranenia brucha, drieku, panvy a poranenia hlavy. Druhý člen posádky utrpel poranenia bedier a stehennej kosti. Obaja boli prevezení v stabilizovanom stave do nemocnice v Žiline.


“V nedeľu 15. júna v čase okolo 19.00 hod. došlo na ceste druhej triedy v katastri obce Varín, okres Žilina k dopravnej nehode. Pri dopravnej nehode utrpeli zranenia dve osoby. Alkohol u vodiča motorového vozidla zistený nebol. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho objasňovania.” povedal Radko Moravčík, hovorca polície.

Foto: Facebook
0 zdieľaní

Dopravný servis
Lavobrezná
Kolóna
16:43
Košická
Kolóna
16:43
Rudinka
Prekážka na ceste
16:42
Nemocničná
Kolóna
16:39
Oškerda
Kolóna
16:26
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia