Dnes najčítanejšie
Dnes popoludní uzavrú cestu okolo Vodného diela Žilina, premávka bude obmedzená od 16:00 hod.

16 jún 2014 - 11:38

Vážna dopravná nehoda na križovatke Varín - Koňhora

V nedeľu 15.júna 2014 došlo k vážnej dopravnej nehode krátko pred 19:00 hod. na ceste II/583 medzi Terchovou a Žilinou. Pred križovatkou Varín - Koňhora začal 23-ročný vodič jazdiaci na vozidle Volkswagen predchádzať iné vozidlo. V tej chvíli do križovatky vchádzalo ďalšie vozidlo.

Vodič sa chcel vyhnúť zrážke a strhol volant vľavo, mimo vozovku, kde prešiel cez trávnatý ostrovček a narazil do stĺpa elektrického vedenia.

Pri dopravnej nehode zasahovali dve posádky záchrannej zdravotnej služby. Jeden z členov posádky vozidla utrpel poranenia brucha, drieku, panvy a poranenia hlavy. Druhý člen posádky utrpel poranenia bedier a stehennej kosti. Obaja boli prevezení v stabilizovanom stave do nemocnice v Žiline.


“V nedeľu 15. júna v čase okolo 19.00 hod. došlo na ceste druhej triedy v katastri obce Varín, okres Žilina k dopravnej nehode. Pri dopravnej nehode utrpeli zranenia dve osoby. Alkohol u vodiča motorového vozidla zistený nebol. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho objasňovania.” povedal Radko Moravčík, hovorca polície.

Foto: Facebook


Dopravný servis
Na Horevaží
Policajná hliadka
17:24
Lavobrezná
Stacionárny radar
17:12
Lavobrezná
Stacionárny radar
17:00
Lavobrezná
Stacionárny radar
16:58
Lavobrezná
Policajná hliadka
16:52
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia