Dnes najčítanejšie
Neznámy muž vykradol byt v Žiline, majiteľka prosí verejnosť o pomoc so zistením jeho totožnosti

01 júl 2016 - 13:33

Primátor poďakoval prezidentovi spoločnosti KIA za pomoc a finančné dotácie

Foto: Primátor poďakoval prezidentovi spoločnosti KIA za pomoc a finančné dotácie
Foto: Mesto Žilina
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Automobily značky KIA, ktoré sa vyrábajú vo výrobnom závode pri Žiline, sú známe po celom svete. Prispeli tak k dobrému menu nášho mesta. Spoločnosť Kia Motors Slovakia s.r.o navyše aj nezištne pomáha Žiline rôznymi finančnými dotáciami, za ktoré sa dnes oficiálne poďakoval primátor mesta Igor Choma.

Primátor poďakoval prezidentovi spoločnosti Eek-Hee Lee za nezištnú pomoc, ktorá sa v uplynulých rokoch odrazila napríklad v revitalizácii rôznych zelených plôch, rekonštrukcii vybraných školských budov a v neodmysliteľnej podpore najznámejších kultúrno-spoločenských akcií nášho mesta.

Pán prezident, v mene všetkých Žilinčanov sa Vám chcem poďakovať za nezištnú pomoc Vašej spoločnosti nášmu mestu. Vďaka Vám sa nám podarilo rekultivovať napríklad Sad na Studničkách, park v Bánovej a momentálne prebieha aj rekonštrukcia Parku Ľudovíta Štúra na Bôriku. Prispeli ste aj na rekonštrukciu materských škôl a tradične ste významným podporovateľom najznámejších kultúrno-športových podujatí, ktoré organizuje pre Žilinčanov naše mesto. Prajem Vašej spoločnosti veľa úspechov v automobilovom svete a vždy s úctou a vďakou prijmeme akúkoľvek Vašu pomoc, ktorá bude mať opäť pozitívny dopad na život v meste Žilina.
Zdroj: Mesto Žilina


Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
19:29
Lavobrezná
Práca na ceste
19:10
Strečno
Práca na ceste
19:07
Strečno
Jama na ceste
18:58
Terchová
Policajná hliadka
18:30
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia