Dnes najčítanejšie
Pri prvom kosení v Žiline omylom pokosili súkromný pozemok, situácia sa dnes zopakovala druhýkrát

24 máj 2016 - 11:58

Situácia na ulici Jaseňová pokračuje! Objavili sa lístky za stieračmi, budú aj poškriabané autá?

Foto: Situácia na ulici Jaseňová pokračuje! Objavili sa lístky za stieračmi, budú aj poškriabané autá?
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Pred vyše rokom sme informovali o staršom pánovi, ktorý žije v byte na ulici Jaseňová a svojim susedom znepríjemňuje život. Prekáža mu parkovanie áut pri paneláku, v ktorom býva. Problém nastáva aj vtedy, keď je voľné miesto na oboch stranách cesty a obyvatelia z paneláku oproti parkujú pri tom jeho.

Podstatný je princíp

Starší pán rieši akékoľvek auto, ktoré zaparkuje pred panelákom a majiteľ tohto vozidla tam nebýva. V roku 2014 došlo ku každodennému rozdávaniu papierikov za stierače, na ktorých boli rôzne vyhrážky, nadávky a upozornenia. Neskôr došlo k poškodzovaniu majetku a to tak, že mnoho áut skončilo s prepichnutými pneumatikami a poškriabaným lakom.

Po odvysielaní reportáže sa problém vyriešil

Keď začala byť situácia neúnosná, majitelia poškodených áut sa rozhodli zverejniť reportáž v televízií. Po jej odvysielaní sa situácia upokojila a takmer rok a pol problémy neboli. Dnes sa ale papieriky za stierače vrátili a nahnevaný pán vykrikuje po ľuďoch z balkóna. Mnohí sa obávajú, že im opäť zničí autá.

Čo bude ďalej?

Obyvatelia dúfajú, že ich sused nezačne opäť poškodzovať cudzí majetok. Ak áno, budú nútení podať trestné oznámenia a namontovať do áut kamery, ktoré ho chytia pri čine.


Dopravný servis
Strečno
Zver pri ceste
01:53
Rudinka
Jama na ceste
23:42
Oškerda
Policajná hliadka
23:38
Radoľa
Práca na ceste
23:37
Estakáda
Jama na ceste
23:37
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia