Dnes najčítanejšie
FOTO: V Žilinskom kraji došlo k ďalšiemu rozsiahlemu požiaru lesa, zasahovalo viac než 30 hasičov

17 máj 2016 - 13:49

Deň detí v ZOC MAX Žilina - skvelý program a súťaže o atraktívne ceny

Deň detí klope opäť na dvere a Zábavno-obchodné centrum MAX pripravilo pre rodičov s deťmi opäť skvelý program. Lezie Vaše dieťa iba po štyroch?? Nevadí ...V ZOC MAX Žilina sa pri príležitosti osláv Dňa detí uskutoční v poradí už 7.ročník jedinečných Pretekov lezúňov pre všetky batoľaťa lezúce po štyroch.

Najlepší pretekár z 13 miest získa 500 €, ročnú zásobu plienok, elektrické autíčko a týždňový pobyt v hoteli pod Tatrami. Najrýchlejšie batoľa v centre a jeho rodičia získajú víkendový pobyt v Hoteli SOBOTA v Poprade a pre prvých troch sú prichystané plienky HAPPY a balíček kozmetiky od DM. Každý pretekár dostane svoj prvý diplom a malý darček.

Zaregistrujte svojho lezúňa na www.pretekylezunov.sk a príďte 04. Júna o 15:00 hod. do Zábavno- obchodného centra MAX Žilina.

V tento deň čaká aj väčšie deti deň plný zábavy a smiechu s maskotmi, množstvom súťaží o atraktívne ceny, maľovanie na tvár, kreatívne dielne, workshop balónových postavičiek a nebudú chýbať ani obľúbené nafukovacie skákacie atrakcie. Nezabudni deň „D“ je 4. júna od 15.00 hodiny v tvojom MAXe.

Partneri akcie: CINEMAX, CCC, CREOSHOP, PEPCO, Supermarket TEMPO, Party Town – všeličo na oslavy, Don Mauro, Kubík a Terezia Company.

Viac informácií sa dozvieš na www.zoc-max.sk.

MAX bližšie k vám…


Miesto: -
Dátum: 04.06.2016 - 09:00

0 reakcií


Dopravný servis
Strečno
Prekážka na ceste
11:14
Strečno
Kolóna
10:58
Rudinka
Prekážka na ceste
10:53
Bratislavská
Policajná hliadka
10:29
Hlavná, Bytčica
Policajná hliadka
10:27
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia