17 máj 2016 - 13:49

Deň detí v ZOC MAX Žilina - skvelý program a súťaže o atraktívne ceny

Deň detí klope opäť na dvere a Zábavno-obchodné centrum MAX pripravilo pre rodičov s deťmi opäť skvelý program. Lezie Vaše dieťa iba po štyroch?? Nevadí ...V ZOC MAX Žilina sa pri príležitosti osláv Dňa detí uskutoční v poradí už 7.ročník jedinečných Pretekov lezúňov pre všetky batoľaťa lezúce po štyroch.

Najlepší pretekár z 13 miest získa 500 €, ročnú zásobu plienok, elektrické autíčko a týždňový pobyt v hoteli pod Tatrami. Najrýchlejšie batoľa v centre a jeho rodičia získajú víkendový pobyt v Hoteli SOBOTA v Poprade a pre prvých troch sú prichystané plienky HAPPY a balíček kozmetiky od DM. Každý pretekár dostane svoj prvý diplom a malý darček.

Zaregistrujte svojho lezúňa na www.pretekylezunov.sk a príďte 04. Júna o 15:00 hod. do Zábavno- obchodného centra MAX Žilina.

V tento deň čaká aj väčšie deti deň plný zábavy a smiechu s maskotmi, množstvom súťaží o atraktívne ceny, maľovanie na tvár, kreatívne dielne, workshop balónových postavičiek a nebudú chýbať ani obľúbené nafukovacie skákacie atrakcie. Nezabudni deň „D“ je 4. júna od 15.00 hodiny v tvojom MAXe.

Partneri akcie: CINEMAX, CCC, CREOSHOP, PEPCO, Supermarket TEMPO, Party Town – všeličo na oslavy, Don Mauro, Kubík a Terezia Company.

Viac informácií sa dozvieš na www.zoc-max.sk.

MAX bližšie k vám…


Miesto: -
Dátum: 04.06.2016 - 09:00Dopravný servis
Považský Chlmec
Policajná hliadka
10:42
Strečno
Jama na ceste
10:23
Strečno
Jama na ceste
10:13
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
10:07
Rudinka
Práca na ceste
09:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina