Dnes najčítanejšie
Od pondelka 9. augusta začína rekonštrukcia cesty prvej triedy v Kraľovanoch, potrvá do októbra

05 máj 2016 - 18:59

Mladíka napadla trojica mužov na Majálese, pomôžte nájsť svedkov bitky

S nepríjemnou skúsenosťou sa na nás obrátil mladý muž, ktorý sa bol včera zabaviť na Majálese v Žiline. Celkový dojem z akcie a celý večer mu však pokazila trojica iných mužov, ktorí ho pri odchode napadli. “Včera podvečer ma napadli traja chalani na májalese, spôsobili mi dosť vážne zranenie na tvári. Partia ma strhla pri odchode z ihriska, priamo pri vchode. Potom ma zvalili na zem a začali kopať do tváre a hlavy, celý incident sa stal okolo 21:00 hod.,” opisuje nepríjemné skúsenosti Adrián.

Krátko po incidente dorazila na miesto aj hliadka polície, tá však páchateľov nechytila. Aj preto prosí Adrián o pomoc pri hľadaní svedkov. “Podal som trestné oznámenie na neznámu osobu, no chcem vedieť, kto to bol. Určite to niekto videl lebo ľudia chodili okolo. Takýchto ľudí treba dať zavrieť, ohrozujú nás všetkých. Po incidente dorazili policajti a celú noc som strávil v nemocnici v Žiline,” doplnil Adrián.

Takéto zranenia spôsobili útočníci mladému mužoviAk ste boli na Majálese, alebo poznáte niekoho, kto bol, zdieľate prosím tento článok a pomôžte nájsť páchateľov.


Dopravný servis
Košická
Prekážka na ceste
22:22
Mostná
Práca na ceste
21:09
Rajecké Teplice
Kolóna
20:41
Strečno
Prekážka na ceste
20:27
Budatínska Lehota
Jama na ceste
20:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia