Dnes najčítanejšie
Petícia za záchranu Demänovskej Doliny má stotisíc online podpisov
Aktualizované: COVID-19 v Žilinskom kraji

05 máj 2016 - 18:59

Mladíka napadla trojica mužov na Majálese, pomôžte nájsť svedkov bitky

S nepríjemnou skúsenosťou sa na nás obrátil mladý muž, ktorý sa bol včera zabaviť na Majálese v Žiline. Celkový dojem z akcie a celý večer mu však pokazila trojica iných mužov, ktorí ho pri odchode napadli. “Včera podvečer ma napadli traja chalani na májalese, spôsobili mi dosť vážne zranenie na tvári. Partia ma strhla pri odchode z ihriska, priamo pri vchode. Potom ma zvalili na zem a začali kopať do tváre a hlavy, celý incident sa stal okolo 21:00 hod.,” opisuje nepríjemné skúsenosti Adrián.

Krátko po incidente dorazila na miesto aj hliadka polície, tá však páchateľov nechytila. Aj preto prosí Adrián o pomoc pri hľadaní svedkov. “Podal som trestné oznámenie na neznámu osobu, no chcem vedieť, kto to bol. Určite to niekto videl lebo ľudia chodili okolo. Takýchto ľudí treba dať zavrieť, ohrozujú nás všetkých. Po incidente dorazili policajti a celú noc som strávil v nemocnici v Žiline,” doplnil Adrián.

Takéto zranenia spôsobili útočníci mladému mužoviAk ste boli na Majálese, alebo poznáte niekoho, kto bol, zdieľate prosím tento článok a pomôžte nájsť páchateľov.
0 reakcií


Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Práca na ceste
07:29
Strečno
Práca na ceste
21:14
Priemyselná
Jama na ceste
21:00
Mojšova Lúčka
Stacionárny radar
20:52
Bytčica, Dlhá
Policajná hliadka
20:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.