Dnes najčítanejšie
Prezidentka Zuzana Čaputová vymenovala Jána Čelka za rektora Žilinskej univerzity

05 máj 2016 - 18:59

Mladíka napadla trojica mužov na Majálese, pomôžte nájsť svedkov bitky

Foto: Mladíka napadla trojica mužov na Majálese, pomôžte nájsť svedkov bitky
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter
S nepríjemnou skúsenosťou sa na nás obrátil mladý muž, ktorý sa bol včera zabaviť na Majálese v Žiline. Celkový dojem z akcie a celý večer mu však pokazila trojica iných mužov, ktorí ho pri odchode napadli. “Včera podvečer ma napadli traja chalani na májalese, spôsobili mi dosť vážne zranenie na tvári. Partia ma strhla pri odchode z ihriska, priamo pri vchode. Potom ma zvalili na zem a začali kopať do tváre a hlavy, celý incident sa stal okolo 21:00 hod.,” opisuje nepríjemné skúsenosti Adrián.

Krátko po incidente dorazila na miesto aj hliadka polície, tá však páchateľov nechytila. Aj preto prosí Adrián o pomoc pri hľadaní svedkov. “Podal som trestné oznámenie na neznámu osobu, no chcem vedieť, kto to bol. Určite to niekto videl lebo ľudia chodili okolo. Takýchto ľudí treba dať zavrieť, ohrozujú nás všetkých. Po incidente dorazili policajti a celú noc som strávil v nemocnici v Žiline,” doplnil Adrián.

Takéto zranenia spôsobili útočníci mladému mužoviAk ste boli na Majálese, alebo poznáte niekoho, kto bol, zdieľate prosím tento článok a pomôžte nájsť páchateľov.


Dopravný servis
Rajecká cesta
Jama na ceste
16:27
Košická
Prekážka na ceste
16:22
Kragujevská
Kolóna
16:15
Košická
Kolóna
16:12
Strečno
Kolóna
15:59
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina