Dnes najčítanejšie
VIDEO: V mestskej časti Bytčica prešiel vlak cez priecestie až po otvorení závor

09 marec 2016 - 16:37

Žena upadla po zrážke s autom do kómy. Zostalo jej doma 27 mačiek, pre ktoré hľadáme domov

V sobotu 27.2.2016 došlo na Spanyolovej ulici v Žiline k samovoľnému pohybu odparkovaného vozidla, ktoré následne vrazilo do 66 ročnej ženy. Tá utrpela vážne poranenia a bola prevezená do žilinskej nemocnice, kde upadla do kómy.

Žena vo svojom byte chovala dvoch psov, ktorí skončili v útulku, a bližšie nešpecifikovaný počet mačiek. Na 91-ročnú matku zrazenej ženy sa po niekoľkých dňoch nakontaktovala p. Vandrová a aj so svojim známym išli skontrolovať jednoizbový byt, v ktorom našli 27 mačičiek.

Nálezcovia aj s pomocou ďalších priateľov vydezinfikovali byt, dali vykastrovať kocúrov a nakúpili krmivo, toalety a ďalšie potrebné veci. Vzhľadom na okolnosti sú mačky v pomerne dobrom stave, niektoré ešte stále vystresované.

Mačky momentálne žijú v dvoch bytoch a tento stav je dlhodobo neudržateľný. Aby nemuseli byť utratené, žiadajú vás touto cestou nálezcovia mačiek o pomoc.

V prípade, že by ste boli ochotní sa niektorej z mačičiek ujať, volajte prosím na t.č. 0903 435 148 (p.Vandrová). Fotky mačiek nájdete vo fotogalérii. Ďakujeme!
0 reakcií


Dopravný servis
Predmestská
Kolóna
21:26
Predmestská
Stacionárny radar
21:24
Oškerda
Iné nebezpečenstvo
20:44
Rudinka
Prekážka na ceste
20:41
Bytčica, Dlhá
Policajná hliadka
20:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia