Dnes najčítanejšie
Prístup na parkovisko ŽILPO a Kaufland uľahčí nové prepojenie s Obchodnou ulicou, mesto začalo stavebné konanie

08 marec 2016 - 00:23

Myslíme na vás: Pripravujeme outdoorové schránky pre vaše tipy a podnety

Súčasťou komunity Žilinak ste v prvom rade VY, naši čitatelia. Preto sa snažíme držať aj našej pôvodnej myšlienky a robiť pre vás veci Inak ako ostatné média. Pretože aj vďaka vám máme vždy aktuálne a presné informácie o dianí v meste a okolí. 

Často nám zasielate svoje tipy a v poslednom čase aj podnety. Všímate si, čo je v okolí zlé, ale často aj to dobré. Chcete sa podeliť s tým, čo v Žiline pozorujete alebo čoho sa priamo účastníte. Niektorí z vás ale váhajú nad tým, či nám majú zaslať správu. Je to z dôvodu obáv o zverejnenie mena alebo poskytnutie osobných údajov. Môžeme vás ubezpečiť, že v prípade výslovného želania vaše údaje neposkytneme ďalej. Aby sme však zachovali vašu stopercentnú anonymitu, rozhodli sme sa v Žiline rozmiestniť dve outdoorové schránky určené pre anonymné správy.

V schránkach nás samozrejme potešia okrem podnetov a tipov aj zaujímavosti alebo pohľadnice, staré fotografie, rekvizity a podobne. 

V súčasnosti máme vyhliadnuté dve miesta, kde budú tieto schránky umiestnené. Po ich osadení zverejníme ich presné adresy. Ďakujeme za každý podnet, ktorý sa rozhodnete poslať mailom a po novom aj cez schránky!
0 reakcií


Dopravný servis
Nemocničná
Práca na ceste
21:57
Považský Chlmec
Policajná hliadka
21:43
Košická
Policajná hliadka
21:37
Cesta I/64
Policajná hliadka
20:23
Nemocničná
Práca na ceste
20:08
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia