COVID-19 vývoj situácie v kraji

16 február 2016 - 17:05

Valentínskej kvapky krvi v ZOC Max sa zúčastnilo 65 darcov, ktorí darovali krv

Možností ako stráviť najobľúbenejší sviatok v roku, Valentín, je nespočetne veľa. Rôzne televízne alebo printové reklamy sa predbiehali napovedať nám ako byť so svojim darčekom čo najoriginálnejší. No my si myslíme, že najsilnejšia podoba lásky prúdi v žilách každého z nás. Je nezištná a urobí z každého darcu hrdinu. Zábavno-obchodné centrum MAX v spolupráci s NTS Žilina a Slovenským červeným krížom zorganizovalo v poradí už 8. ročník  Valentínskej kvapky krvi, ktorý sa uskutočnil v piatok 12. februára v priestoroch multikina CINEMAX. Tejto dobročinnej akcie sa celkovo zúčastnilo 77 hrdinov, z toho 65 mohlo darovať krv.

Čo je veľmi potešujúce, 24 ľudí prišlo darovať krv po prvýkrát. Návštevníci mali  možnosť v tento deň využiť bezplatnú diagnostiku zdravotného stavu s poisťovňou Dôvera a dámy zas vyskúšať líčenie s kozmetikou Mary Kay. Nechýbal ani najdôležitejší kurz so Slovenským Červeným krížom a to taký, ktorý každému z nás pomôže pri záchrane ľudského života. Veríme, že aj o rok sa nájde toľko hrdinov ako počas tohto ročníka a spoločne pomôžeme dobrej veci.

Partneri akcie : CINEMAX, CCC, CREOSHOP, DON MAURO, kníhkupectvo LIBRI, Autoumyváreň MAX, EXI SPORT, PLANEO ELEKTRO, Party Town, Zdravotná poisťovňa Dôvera,Dobré zo Slovenska, Relax, Mary Kay, Slovenský Červený kríž – územný spolok Žilina a NTS Žilina.

Zo srdca Vám všetkým ďakujeme!

Zdroj: ZOC Max


Dopravný servis
Bratislavská
Policajná hliadka
02:15
Bratislavská
Policajná hliadka
01:11
Hričovská
Jama na ceste
23:25
Strečno
Zver pri ceste
20:12
Rudinka
Prekážka na ceste
20:09
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia