Žilinskí vlci prelomili 15-zápasovú šnúru víťazstiev HC Košice

Hokejisti MsHK DOXXbet Žilina dnes 07.02.2016 zvíťazili na pôde úradujúceho majstra z Košíc, keď sa im podarilo otočiť nepriaznivý stav 2:0 po prvej tretine. Vďaka trom rýchlym gólom v priebehu 3 minút, kedy postupne v 33. minúte skóroval Handlovský, v 34. minúte vyrovnal zo samostatného nájazdu Konečný a v 35. minúte otočil stav stretnutia Stupka, prelomili hokejisti MsHK Žilina 15-zápasovú šnúru víťazstiev Košíc. . Žilinských vlkov prišlo do Košíc podporiť aj priližne 150 fanúšikov zo Žiliny.

Góly: 6. Hrnka, 20. Deyl (Šedivý, Bartánus) – 33. Handlovský (Valášek), 34. Konečný (t.s.), 35. Stupka (Handlovský, Ťavoda)

HC Košice: Halász (Melicherčík) – Deyl, Dudáš, Šedivý, Macejko, Mikuš, Cebák – Bartánus, Suja, Varga – Bartoš, Jenčík, Spilar – Boltun, Češík, Hrnka – Šoltés, Bortňák, Lelkeš – Chovan, Hričina MsHK DOXXbet

Žilina: Tomek (Cibuľa) – Zaťko, Brejčák, Ťavoda, Makovský, Kurali, Leško, Mendrej – Novotný, Ro. Huna, Ri. Huna – Stupka, Valášek, Handlovský – Konečný, Drábek – Drevenák, Rehák, Rogoň
Rozhodca: Štefik – Gajan, Smrek