05 február 2016 - 17:47

Výsledky medzinárodných turnajov NEREUS CUP: Mladší žiaci skončili druhí

Foto: Výsledky medzinárodných turnajov NEREUS CUP: Mladší žiaci skončili druhí

NERUS CUP 1 a NEREUS CUP 2
Žilinský  Klub plaveckých športov Nereus odštartoval rok 2016 hneď pekne zostra. V mesiaci januári zorganizoval oddiel vodného póla v bazéne Mestskej krytej plavárne v Žiline dva veľké medzinárodné mládežnícke turnaje po názvom Nereus Cup 1 ( 15. – 17.01. )  pre deti narodené v r.2001 a Nereus Cup 2 ( 29. – 31.01. ) pre deti s ročníkom narodenia 2004. Každého turnaja sa zúčastnilo okrem domácich vodnopólistov vždy ďalších 7 družstiev zo Slovenska a zo zahraničia ( Bosna a Hercegovina, Česká republika, Litva, Moldavsko, Nemecko, Poľsko, Slovinsko ).

Starším žiakom sa moc nedarilo keď prehrali všetky 4 stretnutia a obsadili tak v turnaji posledné 8. miesto. Všetko vynahradili a radosť našim farbám priniesli ich mladší oddieloví kolegovia, ktorí sa prebojovali sitom turnaja až do finále. V ňom nakoniec podľahli po urputnom boji družstvu Prešova až na pokutové hody a obsadili tak výborné 2.miesto.
Radi by sme touto cestou poďakovali za pomoc partnerovi podujatia mestu Žilina a predovšetkým rodičom z oddielu vodného póla za ich veľkú pomoc pri organizácii oboch turnajov.

Výsledky družstva Žiliny a celkové poradie:
Nereus Cup 1   
Žilina -Piešťany     4 : 13
Žilina - Prešov       6 : 7
Žilina - Kaunas      7 : 21
Žilina - Bytom       10 : 15
Poradie:   1. Kaunas,  2. Vrútky, 3. Piešťany,  4. Kišiňov,  5. Bratislava, 6. Prešov, 7. Bytom,
     8. Žilina

Nereus Cup 2
Žilina - Kamnik      7 : 5
Žilina - Vrútky        9 : 6
Žilina - Kišiňov      6 : 4
Žilina - Prešov      4 : 5 / na pokutové hody /
Poradie:  1. Prešov,  2. Žilina, 3. Kamnik,  4. Georgsmarienhutte,  5. Kišiňov,  6. Sarajevo,  
    7. Vrútky,  8. Brno

Nereus Cup 1-2016 , chlapci 2001 a mladší, 15.-17.1.2016
                                                 
1, 16:25    A1 – A2        Kišinov /MOL/ -Vrútky /SVK/        7 : 10
2, 17:40    B1 – B2        Kaunas /LIT/    -Prešov /SVK/        17 : 5
3, 18:55    A3 – A4        Bytom /POL/    -Bratislava / SVK/    8 : 9
4, 20:10    B3 – B4        Piešťany /SVK/-Žilina /SVK/        13 : 4
5, 9:25        A1 – A3        Kišinov /MOL/    - Bytom /POL/        10 : 8
6, 10:40    B1 – B3        Kaunas /LIT/    -Piešťany /SVK/    13 : 10
7, 11:55    A2 – A4        Vrútky /SVK/     -Bratislava / SVK/    8 : 3
8, 13:10    B2 – B4        Prešov /SVK/    -Žilina /SVK/        7 : 6
9, 14:25    A1 – A4        Kišinov /MOL/ -Bratislava / SVK/    10 : 4
10, 15:40    B1 – B4        Kaunas /LIT/    -Žilina /SVK/        21 : 7
11, 16:55    A2 – A3        Vrútky /SVK/     -Bytom /POL/        20 : 8
12, 18:10    B2 – B3        Prešov /SVK/    -Piešťany /SVK/    9 : 12

13, 8:25     o 7-8 miesto    Bytom /POL/        -Žilina /SVK/        15 : 10
14, 9:40    o 5-6 miesto    Bratislava / SVK/    - Prešov /SVK/    10 : 6
15, 10:55    o 3-4 miesto    Kišinov /MOL/    - Piešťany /SVK/    3 : 12
16, 12:10    o 1-2 miesto    Vrútky /SVK/        - Kaunas /LIT/        4 : 10

Celkové poradie:
1. KAUNAS PM    /LIT/            Najlepší strelec turnaja:    BOMBA  /Bytom/
2. PVK VRÚTKY    /SVK/            Najlepší brankár turnaja:      STEHLÍK  /Vrútky/
3. KVP PIEŠŤANY    /SVK/            Najlepší hráč turnaja:        ŠČIKUS /Kaunas/
4. DELFIN KIŠIŇOV    /MOL/
5. UK BRATISLAVA    /SVK/
6. SL.PREŠOV        /SVK/
7. WTS BYTOM    /POL/
8. NEREUS ŽILINA    /SVK/

Nereus Cup 2-2016 , chlapci 2004 a mladší, 29.-31.1.2016

1, 16:25    A1 – A2    Georgsmarienhutte/DEU/    -Brno /CZE/        26 : 4
2, 17:40    B1 – B2    Kišinov /MDA/        -Vrútky /SVK/        23 : 3
3, 18:55    A3 – A4    Sarajevo /BIH/            -Prešov /SVK/        4   : 15
4, 20:10    B3 – B4    Kamnik /SVN/            -Žilina /SVK/        5   : 7
5, 9:25        A1 – A3    Georgsmarienhutte/DEU/    - Sarajevo /BIH/    15 : 5
6, 10:40    B1 – B3    Kišinov /MDA/         -Kamnik /SVN/    7   : 12
7, 11:55    A2 – A4    Brno /CZE/             -Prešov /SVK/        10 : 21
8, 13:10    B2 – B4    Vrútky /SVK/              -Žilina /SVK/        6   : 9
9, 14:25    A1 – A4    Georgsmarienhutte/DEU/     -Prešov /SVK/        11 : 16
10, 15:40    B1 – B4    Kišinov /MDA/         -Žilina /SVK/        4   : 6
11, 16:55    A2 – A3    Brno /CZE/             -Sarajevo /BIH/    4   : 12
12, 18:10    B2 – B3    Vrútky /SVK/              -Kamnik /SVN/    4   : 17

13, 8:25     o 7-8 miesto    Vrútky /SVK/             - Brno /CZE/        11 : 9
14, 9:40    o 5-6 miesto    Sarajevo /BIH/        - Kišinov /MDA/    4   : 15
15, 10:55    o 3-4 miesto    Georgsmarienhutte/DEU/    - Kamnik /SVN/    11 : 16
16, 12:10    o 1-2 miesto    Prešov /SVK/            – Žilina /SVK/         5   : 4 /na pok. hody /

Poradie:
1, Slávia Prešov         /SVK/        Najlepší strelec turnaja:     JäSCHKE /SV Georg/  
2, KPŠ Nereus Žilina         /SVK/        Najlepší brankár turnaja:     DANÍŠEK  /Žilina/
3, VD Kamnik             /SVN/        Najlepší hráč turnaja:        REŠOVSKÝ /Prešov/
4, SV Georgsmarienhutte     /DEU/
5, Delfin Kišiňov         /MDA/
6, VK Torpedo Sarajevo     /BIH/
7, PVK Vrútky             /SVK/
8, Kometa Brno         /CZE/


0 zdieľaní

Dopravný servis
Košická
Jama na ceste
17:00
Kotešová
Prekážka na ceste
15:28
Strečno
Policajná hliadka
14:12
Strečno
Zver pri ceste
13:45
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina