Dnes najčítanejšie
Na diaľnici D3 na Kysuciach horel kamión, duchaprítomný vodič uchránil majetok v tisícoch eur

21 január 2016 - 17:09

Nehoda pri Kysuckom Lieskovci si vyžiadala život 26-ročného muža

Vo štvrtok 21. januára okolo 10:30 hod. došlo na ceste prvej triedy (1/11) v katastri obce Kysucký Lieskovec, okres Kysucké Nové Mesto k dopravnej nehode. 26 ročný vodič (z Kysuckého Nového Mesta) riadil motorové vozidlo Volkswagen Caddy v smere od Čadce na Žilinu. Z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismernej časti vozovky, kde došlo k zrážke s nákladným motorovým vozidlom Man, ktoré viedol 49 ročný vodič (z okresu Kysucké Nové Mesto). Pri dopravnej nehode utrpel vodič vozidla Volkswagen zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahol. Vodič nákladného vozidla bol jednorazovo ošetrený.

Alkohol u vodiča nákladného vozidla vykonanou dychovou skúškou zistený nebol.  U vodiča Volkswagenu bude vykonaná pitva. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 24.000.-€. 

Ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. 

Cesta bola z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá. Policajti cestnú premávku usmerňovali a odkláňali po náhradných trasách. V súčasnej dobe je cesta sprejazdnená v oboch smeroch. Policajti cestnú premávku riadia a usmerňujú za účelom jej bezpečnosti a plynulosti. 

Naďalej sa v uvedenom úseku tvoria kolóny, preto je potrebné využiť alternatívne obchádzky

Z uvedeného dôvodu polícia žiada vodičov o trpezlivosť, ohľaduplnosť a dôsledné rešpektovanie pokynov policajtov.
0 zdieľaní

Dopravný servis
Radoľa
Kolóna
14:29
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
14:27
Oškerda
Kolóna
14:27
Strečno
Jama na ceste
14:25
Mojšova Lúčka
Kolóna
14:24
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia