Dnes najčítanejšie
VIDEO: Počas nočných hodín prebieha rekonštrukcia cesty prvej triedy pri Brodne, práce skončia v nedeľu

08 január 2016 - 19:49

Muž na Vlčnincoch blokuje starými automobilmi parkovacie miesta, môže ísť až o 20 vozidiel

Obyvatelia na Vlčincoch sa podobne ako na iných sídliskách musia vysporiadavať s nedostatkom parkovacích miest. Tento fakt ešte zhoršuje pán, ktorý na parkovacie miesta umiestňuje staré automobily. Tie nevyužíva a vozidlá tak blokujú parkovacie miesta nepretržite, podľa informácií čitateľov niektoré už aj viac ako jeden rok. Na podobný prípad v Žiline upozornila čitateľka, v komentároch sa k nej pridali ďalší s podobnou skúsenosťou.

V tomto prípade sa jedná však minimálne o Ľubľanskú a Nanterskú ulicu na Vlčincoch. Už minimálne rok sú tam odparkované autá a ani sa nepohli, práve naopak, stále pribúdajú. Podotýkam, že sa jedná o toho istého majiteľa. Päť áut má odparkovaných rovno pred Michaelom oproti čínskemu múru. Vždy v dobrom spomínam na pána keď sa snažím večer zaparkovať.,” uvádza podobnú skúsenosť v komentároch čitateľka.

Mesto už jedno vozidlo z danej ulice odtiahlo

Ďaľší čitateľ nám dokonca zaslal fotografie časti automobilov s dodatkom, že tam stoja už minimálne rok a nejde o všetky vozidlá spomínaného majiteľa. Na podnet čitateľa, ktorý sme preposlali hovorcovi, mesto zareagovalo a podľa slov hovorcu ho v najbližšej dobe preverí. “Z uvedenej ulice bolo odtiahnuté sivé Volvo, ale s iným EČV. Vozidlo podľa priloženej fotografie preveríme,” uviedol hovorca mesta Pavol Čorba. Ak máte podobné skúsenosti, obráťte sa na políciu prípadne mesto Žilina.

0 reakcií
Zdroj: čitatelia


Dopravný servis
Hlavná, Bytčica
Stacionárny radar
13:22
Košická
Jama na ceste
12:54
Kvačalova
Policajná hliadka
12:53
Brodno
Kolóna
12:29
Rudinka
Práca na ceste
12:27
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia