Dnes najčítanejšie
VIDEO: Zrážke áut na ulici Vysokoškolákov sa dalo predísť, miesto je známe častými nehodami

23 november 2015 - 02:53

Dráma na Dopravnej akadémií v Žiline! Žiak podpálil spolužiaka

Foto: Dráma na Dopravnej akadémií v Žiline! Žiak podpálil spolužiaka
Foto: roj čas.sk

Záchranné zložky vyrážali v piatok 20.novembra okolo 12:00 hod. na školské pracovisko Dopravnej akadémie v Žiline. Na mieste totiž došlo k nešťastiu, pri ktorom sa zranil jeden zo žiakov. 

Študent Peter (17) horel zaživa

Mladík utrpel popáleniny na viacerých častiach tela, v čase príchodu záchranárov ležal v bolestiach na zemi. Peter sa nechtiac oblial technickým benzínom, ktorý mu vsiakol do pracovného odevu. Jeden z jeho spolužiakov ho zo žartu podpálil zapaľovačom. V tom Peter vzbĺkol a v krutých bolestiach sa zvíjal na zemi pred očami spolužiakov. 

“Neplnoletá osoba mužského pohlavia utrpela popáleniny následkom horenia vysoko horľavej látky. Osoba bola po prvotnom ošetrení prevezená do nemocnice v Žiline,” uviedol hovorca záchranárov Jozef Minár.

Rodičia podali trestné oznámenie

“Prijali sme oznámenie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Polícia sa prípadom zaoberá a z dôvodu vyšetrovania nie je možné k udalosti poskytnúť viac informácií,” uviedla policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Rodičia zatiaľ nemajú informácie o tom, aký je skutočný rozsah zranení. Celé sa to mohlo skončiť tragédiou a rodičia sú šťastní, že ich syn prežil. Dúfajú, že spolužiak, ktorý to urobil, sa ozve sám.

Dopravný servis
Strečno
Dopravná nehoda
21:43
Strečno
Jama na ceste
21:26
Strečno
Prekážka na ceste
21:09
Koňhora
Kolóna
20:44
Strečno
Prekážka na ceste
20:37
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina