Dnes najčítanejšie
Od dnešného dňa platí povinnosť nosiť respirátor v obchodoch a vozidlách mestskej hromadnej dopravy
Mobilné odberné miesta - AG testy

08 október 2015 - 12:39

Naháňačka áut na sídlisku Vlčince sa skončila nehodou. Auto na streche, vodič dostal pokutu 50€

Včera vo večerných hodinách došlo k dopravnej nehode na sídlisku Vlčince. Podľa prvých informácií išlo o auto prevrátené na streche. Viac sme priniesli v článku nižšie.


Podľa najnovších informácií z dnešného dňa sa mal 18-ročný vodič naháňať s kamarátom na autách po sídlisku Vlčince. Prejazd Obchodnou ulicou sa mu ale stal osudným. Tu sa vodič Renaultu rozhodol, že svojho kamaráta predbehne. Chcel byť totiž prvý. Ako hovoria svedkovia, manéver predchádzania však bol príliš dlhý. Autá šli vedľa seba rýchlosťou asi 100 km/h. V tom sa v protismere začalo približovať iné auto. 

Vodič Renaultu sa rozhodol zaradiť pred svojho kamaráta, manéver však nevyšiel a narazil zadnou časťou svojho vozidla do prednej časti vozidla svojho “súpera”. Po náraze jeho auto zišlo z cesty, odkiaľ sa prevrátilo späť na vozovku. Šťastím bolo, že sa pri udalosti nikomu nič nestalo. 

Policajti uzavreli túto nehodu ako škodovú udalosť a 18-ročný vodič dostal údajne len blokovú pokutu vo výške 50 eur. Podľa portálu Žilinské Krimi má vodičský preukaz sotva pár mesiacov.
0 reakcií


Dopravný servis
Nemocničná
Policajná hliadka
18:53
Závodská cesta
Jama na ceste
18:52
Strečno
Iné nebezpečenstvo
18:42
Rosina
Prekážka na ceste
18:25
Strečno
Policajná hliadka
18:09
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.