Dnes najčítanejšie
V centre mesta nahlásili muža sediaceho v aute dva dni bez pohnutia, na miesto privolali záchranárov

05 október 2015 - 21:51

Na križovatke Rosinskej cesty a Bagarovej sa zrazil motorkár s osobným autom

Dnes okolo 18:00 hod. došlo na známej križovatke Rosinská cesta - Bagarova k ďalšej dopravnej nehode. Táto križovatka, ktorá je tvaru Y je miestom častých nehôd, pričom účastníkmi sú nielen vozidlá, ale aj cyklisti, či chodci. Pri dnešnej nehode sa zrazil motorkár s osobným autom. Po zrážke zostala motorka zdemolovaná na ceste, motorkára previezli záchranári na ošetrenie do nemocnice v Žiline.

“Dával som prednosť v jazde autám idúcim od Rosiny a pán na motorke, ktorý šiel za mnou bol príliš blízko,” opisuje vodič vozidla, do ktorého motorkár narazil. Motocyklista údajne sám uviedol, že chyba bola na jeho strane. Dával prednosť vozidlám na hlavnej ceste a pravdepodobne nestihol zareagovať na auto pred ním, ktoré tiež dávalo prednosť.

Motorkár narazil hlavou o zadné dvere a zlomil si nos. Neskôr sa zistilo, že má zranené aj koleno a pravdepodobne otras mozgu. Momentálne by mal byť po absolvovaní potrebných vyšetrení na pozorovaní v žilinskej nemocnici. Alkohol nebol zistený ani u jedného z vodičov. Predbežná škoda na oboch vozidlách bola vyčíslená na cca 1500 eur.

”Ďakujem tým, ktorí nám pomohli pri nehode poskytnúť motorkárovi prvú pomoc,” dodáva vodič osobného auta.
0 reakcií


Dopravný servis
Hričovská
Kolóna
11:14
Hlavná, Bytčica
Policajná hliadka
11:14
Hlavná, Bytčica
Dopravná nehoda
11:12
Estakáda
Kolóna
11:12
Horný Hričov
Kolóna
11:08
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia