Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Uprostred križovatky na Košickej sa zrazilo osobné auto s trolejbusom, cesta je blokovaná

24 september 2015 - 16:01

JOJKA v meste u nás tento rok nebude. Reči o zamietnutí zo strany mesta sú nepravdivé!

Foto: JOJKA v meste u nás tento rok nebude. Reči o zamietnutí zo strany mesta sú nepravdivé!
Foto: ilustračné
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Medzi žilinčanmi koluje informácia, ktorá hovorí o tom, že primátor mesta zamietol známe podujatie s názvom JOJKA v meste. Podľa informácií, ktoré ste nám zaslali vy, čitatelia, sme zisťovali, či je to naozaj tak. 

Podujatie, ktoré v minulosti pritiahlo svojim skvelým programom neuveriteľné množstvo ľudí sa tento rok vraj opäť malo konať na Hlinkovom námestí. 

“Ohľadne podujatia JOJka v meste mesto Žilina nikto nekontaktoval. Preto nevieme zodpovedať na otázku, prečo sa v Žiline táto akcia v tomto roku nekonala,” uviedol hovorca mesta Žilina, Pavol Čorba.

Oslovili sme aj samotnú televíziu JOJ, ktorej manažérka Monika Hambaleková sa k veci vyjadrila nasledovne: Každý rok sa snažíme s JOJ V MESTE navštíviť iné mestá, aby sme sa stretli s priaznivcami v každom regióne.” Ako sama uviedla, v Žiline boli v roku 2013, aj 2014. Preto sa rozhodli v tomto roku navštíviť iné mestá, v ktorých ešte neboli. Tento rok sa podujatie konalo prvý krát v Bratislave a v Poprade. Organizátorov ešte čaká mesto Prešov. 

“V Žiline sú úžasní ľudia, skvelé publikum a vždy sa tam radi vraciame. Určite sa do Žiliny v budúcnosti s JOJ V MESTE vrátime,” dodáva Monika Hambaleková.


Dopravný servis
Rudinka
Jama na ceste
22:58
Estakáda
Jama na ceste
22:58
Radoľa
Práca na ceste
22:53
Lavobrezná
Práca na ceste
20:40
Strečno
Jama na ceste
20:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina