Dnes najčítanejšie
Nezodpovední vodiči začali v areáli žilinskej nemocnice parkovať v strede okružnej križovatky
Mobilné odberné miesta - AG testy

08 august 2015 - 21:10

Dvojica futbalistiek ŠKF VIX Žilina zažiarili proti SAE

Zdechovanová a Šúšolová začali písať veľkú éru ženského futbalu na Slovensku aj v reprezentácii Slovenska

Ženský  futbal na klubovej, ale aj reprezentačnej úrovni dosahuje stále lepšie výsledky, ale v porovnaní so špičkovými krajinami hlavne zo severu Európy (Švédsko, Dánsko, Fínsko), ale aj ďalšie futbalové veľmoci ako Francúzsko, Španielsko a Nemecko sú príkladom ako by mala postupovať futbalová fede rácia na Slovensku (Slovenský futbalový zväz), aby sme sa im priblížili aj vý konnostne. Stále je to iba na amatérskej úrovni a pokiaľ to bude takto pokra čovať  všetky lepšie futbalistky odídu za svojím profesionálnym chlebíkom do zahraničia, kde ich dokážu už ako tak zaplatiť...
Pokiaľ to bude takto pokračovať všetko lepšie vrátane terajších žilinských opôr, o ktorých píšeme budú mať záujem v blízkych krajinách ako Česká republika, Poľsko, Rakúsko atď... a pomaly sa zo Slovenska všetko lepšie rozuteká.

Prípravný medzištátny futbal žien – NTC Senec :
SLOVENSKO -  S A E   9 : 0 ( 6:0 )
Slovenská ženská futbalová reprezentácie odohrala v Národnom tréningovom centre prvý zo série dvoch prípravných stretnutí (odveta je v piatok 7.augusta o 10,30 hod. na tom istom štadióne). Potom, ako ženská reprezentácia získala prvenstvo pred týždňom v Budapešti na „Balaton cup-e 2015“ prišla na rad séria dvoch prípravných stretnutí so Spojenými Arabskými Emirátmi.

V základnej zostave dal tréner Slovenska Pakusza dôveru dvom futbalistkám ŠKF VIX ŽILINA. V obrane nastúpila a odohrala celých 90 minút Petra Zdechovanová a v zálohe nastúpila v prvom polčase ďalšia Žilinčanka Valentína Šúšolová, ktorú od 46.min. vystriedala legionárka Dominika Sýkorová z BSC Marzalm.

0 reakcií
Zdroj: Jozef Cvajniga


Dopravný servis
Oškerda
Kolóna
17:00
Stráža
Policajná hliadka
16:44
Terchová
Dopravná nehoda
16:43
Oškerda
Policajná hliadka
16:41
Budatínska Lehota
Policajná hliadka
16:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.