Dnes najčítanejšie
Totožnosť neznámeho muža, ktorý napadol v Žiline vodiča autobusu MHD, bola úspešne zistená

28 september 2015 - 01:10

Ako vybrať kvalitnú detskú poschodovú posteľ? Máme pre vás tip

Foto: Ako vybrať kvalitnú detskú poschodovú posteľ? Máme pre vás tip
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Poschodové postele pre deti sú obľúbený spôsob ako uložiť spať dve deti naraz a predovšetkým šetriť priestor. Vďaka týmto posteliam získate pre deti viac priestoru na ich hranie. Záujemca o podobnú posteľ však väčšinou hľadá spôsob, ako nakúpiť lacno, ale predovšetkým kvalitne. Cenovo dostupné a kvalitné detské poschodové postele pritom nájdete v internetovom obchode poschodovky.sk.

V tomto eshope nájdete poschodové postele už od 170 eur, pričom aj pri najlacnejších kúskoch predajca ponúka naozaj kvalitné prevedenie a pekný dizajn. Obchod má tiež skvelú akciu, kde za sumu 215 eur nájdete poschodovú posteľ ako komplet s matracmi, roštami a úložnými priestormi.

Kvalitné prevedenie z masívu borovice, striekané bezpečnými ekologickými lakmi určenými nielen pre deti a možnosť zhotovenia väčšiny poschodových postelí v rôznych farebných prevedeniach. Stačí si vybrať priamo na stránke: http://www.poschodovky.sk/poschodove-postele/

Poschodové postele pre deti z obchodu poschodovky.sk nielen šetria priestor vo vašom dome či byte, ale zároveň svojimi veselými farbami, krásnym dizajnom prežiaria detskú izbu. Poschodová posteľ je skvelá voľba ako zútulniť detskú izbu, alebo ako zväčšiť úložný priestor. Neváhajte a prezrite si aktuálnu ponuku a akcie.

Dopravný servis
Oškerda
Kolóna
07:14
Na Horevaží
Práca na ceste
07:11
Bytčica
Policajná hliadka
07:09
Hričovská
Práca na ceste
07:00
Rajecká cesta
Kolóna
06:59
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia