Dnes najčítanejšie
Zrážka vlaku s automobilom na železničnom priecestí skončila tragicky, príčinu vyšetruje polícia

28 september 2015 - 01:10

Ako vybrať kvalitnú detskú poschodovú posteľ? Máme pre vás tip

Poschodové postele pre deti sú obľúbený spôsob ako uložiť spať dve deti naraz a predovšetkým šetriť priestor. Vďaka týmto posteliam získate pre deti viac priestoru na ich hranie. Záujemca o podobnú posteľ však väčšinou hľadá spôsob, ako nakúpiť lacno, ale predovšetkým kvalitne. Cenovo dostupné a kvalitné detské poschodové postele pritom nájdete v internetovom obchode poschodovky.sk.

V tomto eshope nájdete poschodové postele už od 170 eur, pričom aj pri najlacnejších kúskoch predajca ponúka naozaj kvalitné prevedenie a pekný dizajn. Obchod má tiež skvelú akciu, kde za sumu 215 eur nájdete poschodovú posteľ ako komplet s matracmi, roštami a úložnými priestormi.

Kvalitné prevedenie z masívu borovice, striekané bezpečnými ekologickými lakmi určenými nielen pre deti a možnosť zhotovenia väčšiny poschodových postelí v rôznych farebných prevedeniach. Stačí si vybrať priamo na stránke: http://www.poschodovky.sk/poschodove-postele/

Poschodové postele pre deti z obchodu poschodovky.sk nielen šetria priestor vo vašom dome či byte, ale zároveň svojimi veselými farbami, krásnym dizajnom prežiaria detskú izbu. Poschodová posteľ je skvelá voľba ako zútulniť detskú izbu, alebo ako zväčšiť úložný priestor. Neváhajte a prezrite si aktuálnu ponuku a akcie.

Dopravný servis
Strečno
Prekážka na ceste
20:53
Mostná
Práca na ceste
19:58
Vranie
Stacionárny radar
18:54
Vranie
Policajná hliadka
18:43
Vysokoškolákov
Jama na ceste
18:07
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia