Dnes najčítanejšie
Opitý vodič v Čadci zrazil matku s dvomi malými deťmi, ktoré kráčali po chodníku

05 august 2015 - 12:46

Na ulici Saleziánska maskovaný muž prepadol potraviny

Foto: Na ulici Saleziánska maskovaný muž prepadol potraviny
Foto: ilustračné

Podľa informácií od čitateľa mal dnes okolo 11:00 hod. maskovaný muž prepadnúť pobočku potravín COOP Jednota Žilina. Udalosť sa mala odohrať na ulici Saleziánska. Muž sa mal údajne zľaknúť predavačky, ktorá kričala a následne ušiel.

Na mieste zasahovali žilinskí kriminalisti a policajní technici, ktorí zaistili stopy a odobrali odtlačky prstov. Polícia po páchateľovi pátra.

Správu budeme aktualizovať.

Aktualizácia vyjadrenie polície 17:40

Polícia v Žiline intenzívne pátra po doposiaľ neznámom páchateľovi, ktorý v stredu 5. augusta predpoludním vošiel do predajne potravín na ulici Jarnej v Žiline. Neznámy muž s kuklou na hlave a so slovami „Toto je prepad“ chcel od predavačky, aby otvorila pokladňu a dala mu peniaze. Neznámy muž pritom držal v ruke nožík. Predavačka sa rozkričala a zavolala na kolegyňu, na čo sa muž zľakol a z predajne ušiel. Stratil sa v uliciach mesta. Prípad prevzala vyšetrovateľka, ktorá začala trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Na prípade polícia naďalej intenzívne pracuje a po podozrivom mužovi pátra.

Popis podozrivého muža: výška cca 190 cm, stredná postava, vek cca 55 rokov
Popis oblečenia: tmavomodré montérky s trakmi, červené tričko s krátkymi rukávmi, pletená kukla sivej farby s otvormi na oči
Zdroj: KR PZ


Dopravný servis
Radoľa
Práca na ceste
05:26
Strečno
Zver pri ceste
03:11
Hričovská
Práca na ceste
00:42
Oškerda
Kolóna
00:23
Koňhora
Práca na ceste
21:37
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina