Dnes najčítanejšie
Hasiči vyslobodzovali osobu uväznenú vo vozidle a hasili požiar automobilu pred strednou školou v Žiline

16 september 2015 - 15:17

Hľadáte chutné recepty? Navštívte portál Mladykuchtik.sk a vyberte si z receptov na každý deň

Aj vy občas riešite ten problém čo si uvariť na obed či večeru? Alebo sa radi inšpirujete a skúšate nové veci? Potom je tu pre vás portál Mladykuchtik.sk. Ten ponúka ľudom recepty online a prináša skvelú inšpiráciu. Ako píše sám autor portálu, hlavnou myšlienkou k jeho založeniu bolo priniesť ľuďom nové recepty a chuť do varenia a pečenia.

Tí ktorí radi trávia čas v kuchyni a vytvárajú chutné jedlá sa s nimi zvyknú aj podeliť. Tí menej tvorivejší zasa naopak, hľadajú inšpiráciu. 

Portál Mladykuchtik.sk je tu práve na to, aby kuchárom, či kuchárkam ponúkol priestor na ich vlastné recepty. Každý ich tak môže zdieľať na webe s ostatnými a pochváliť sa. Pridávanie a vyhľadávanie receptov nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí kliknúť na tento odkaz, prihlásiť sa, alebo zaregistrovať a vyplniť krátky formulár.

Portál má navyše svoju fanstránku na Facebooku. Správny fanúšik by nemal váhať a mal by sa pridať. Aj na tomto mieste totiž možno nájsť veľa zaujímavého a užitočného obsahu. Samozrejme k téme.

Recepty na bezmäsité alebo exotické jedlá, jedlá pripravované z mäsa a hydiny, dezerty, polievky a nápoje. To je len zlomok toho, čo portál ponúka. Všetky recepty sú na okamžitú prípravu spolu s radami používateľov, autorov.

Ak ste dostali chuť a chceli by ste si niečo chutné pripraviť, budete potrebovať len čerstvé suroviny a chuť do varenia. Potom stačí kliknúť na web http://mladykuchtik.sk/ a nájsť si svoj recept. 

Dopravný servis
Oškerda
Kolóna
12:43
Vranie
Prekážka na ceste
12:43
Hričovská
Kolóna
12:38
Kragujevská
Kolóna
12:30
Hričovská
Dopravná nehoda
12:28
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina