Dnes najčítanejšie
Autá stojace v rozsiahlej kolóne v smere na Terchovú vytvorili žiarivú svetelnú reťaz

15 august 2022 - 10:58
Dominika Kukučková

Vozidlo na Hájiku zamedzilo smetiarom prístup ku kontajnerom, do príchodu polície zostalo symbolicky zablokované

Foto: Vozidlo na Hájiku zamedzilo smetiarom prístup ku kontajnerom, do príchodu polície zostalo symbolicky zablokované
Foto: Facebook/Rene Kuder Jr

Pracovníci firmy zabezpečujúcej vývoz odpadu narazili dnes v ranných hodinách v Žiline na problém. Osobné vozidlo značky Škoda im zablokovalo prístup ku zberným kontajnerom na sídlisku Hájik, a tak si nemohli riadne vykonať svoju prácu.

Po odchode auta vykonávajúceho zvoz odpadu zostali pred aj za odparkovaným vozidlom umiestnené smetiaky na plast a kovové obaly. Fotografiu spolu s ozrejmením situácie zverejnil obyvateľ mestskej časti vo svojom príspevku na sociálnej sieti.

Na miesto sa krátko po pol jedenástej hodine dostavili aj mestskí policajti, ktorí si nesprávne zaparkované auto spolu s jeho evidenčným číslom odfotili. K podobným prípadom dochádza v meste takmer každý mesiac.

Pre nedostatok parkovacích miest odstavujú motoristi svoje autá nielen v križovatkách, ale aj v zákrutách či často pred kontajnerovými stojiskami. Ostatní obyvatelia lokality potom doplácajú na nezodpovednosť svojich susedov, keď nie je možné vykonať bežné komunálne služby či údržbu verejného priestoru.Dopravný servis
Svedernik
Policajná hliadka
23:30
Strečno
Zver pri ceste
23:15
Komenského
Policajná hliadka
23:07
Košická
Policajná hliadka
22:39
Strečno
Zver pri ceste
21:53
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina