Dnes najčítanejšie
Doprave medzi Žilinou a Terchovou hrozí kolaps, rekonštruovaný most pri Krasňanoch je vážne poškodený

13 august 2022 - 09:01

Niektoré žilinské obchodné centrá opäť evakuujú, dôvodom má byť nahlásená bomba

Zákazníkov dvoch žilinských obchodných centier mali dnes (13. 8.) evakuovať. Dôvodom je údajne opäť bombová hrozba. Na prípad nás upozornili čitatelia, ktorí sa v obchodoch nachádzali.

Vstup do obchodných centier Átrium Dubeň a ZOC MAX momentálne nie je možný. Zákazníci a zamestnanci čakajú pred budovami. Policajná páska ohraničuje aj priestor pred pobočkou danej banky na Národnej ulici v centre Žiliny.

K podobnému prípadu došlo aj minulý mesiac, keď neznáma osoba nahlásila bombu v pobočke Prima banky. Počas soboty 9. júla tak policajti prehľadávali všetky pobočky a to nielen v Žiline ale na celom Slovensku.

Následne o niečo neskôr došlo k nahláseniu bomby aj v pobočkách Tatra banky. Na niekoľko hodín tak boli kvôli bombovej hrozbe v Žiline zatvorené takmer všetky obchodné centrá, v ktorých sa nachádza množstvo predajní, firiem a poskytovateľov rôznych služieb.

Pokiaľ sa bude situácia opakovať aj dnes, obyvatelia si znovu nevybavia svoje záležitosti ani nenakúpia, dokým pyrotechnik či služobný pes neprehľadajú priestory.


Dopravný servis
Budatínska Lehota
Zver pri ceste
19:39
Košická
Prekážka na ceste
19:39
Koňhora
Kolóna
18:58
Oškerda
Kolóna
18:26
Radoľa
Kolóna
18:25
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina