Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Od 1. októbra sa opäť sprísnia opatrenia, vláda rozhodne o vyhlásení núdzového stavu

13 marec 2014 - 12:28

Kinex Bearings, tradičný slovenský výrobca zakladá pobočku v Číne

KINEX BEARINGS, popredný slovenský výrobca ložísk pre koľajový, letecký, automobilový a textilný priemysel, slávnostne otvoril 4.3.2014 v čínskom Šanghaji svoje prvé zahraničné zastúpenie v Ázii.

Napriek tomu, že sa o čínskom trhu často hovorí ako o najzložitejšom na svete, firma zo žilinského kraja sa tým nenecháva odradiť. Je to aj preto, že ložiská – hlavný produkt KINEX BEARINGS, strojárskeho podniku s viac než sto ročnou tradíciou - používajú aj takí zákazníci, ako Deustche Bahn, GE alebo Bombardier.

Pre tradičného slovenského výrobcu je expanzia na rýchlo rastúci čínsky trh cestou, ako nájsť nové mimoeurópske trhy a to nielen v samotnej Číne, ale tiež v širokej Ázii.

KINEX BEARINGS však nie je v Číne nováčikom. Už mnoho rokov dodáva do „zeme stredu“ ložiská pre textilné stroje, ktoré sa presadzujú aj na náročnom trhu a sú schopné konkurovať  oveľa lacnejším domácim výrobcom. Kvalita, spoľahlivosť a originálne riešenia stoja aj za úspechom ložísk do ďalších priemyslových aplikácií – koľajovej dopravy, automobilov alebo leteckého priemyslu. K dodávkam do týchto oblastí by malo založenie pobočky, rovnako ako aj intenzívna podpora zo strany slovenskej ambasády a konzulátu, ktoré sa firme dostáva, tiež prispieť. 
0 zdieľaní

Dopravný servis
Strečno
Práca na ceste
23:00
Obvodová
Policajná hliadka
21:14
Strečno
Kolóna
21:12
Koňhora
Práca na ceste
20:57
Oškerda
Prekážka na ceste
19:38
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia