Dnes najčítanejšie
Podpredseda parlamentu údajne kradol skrutky v žilinskom obchode, situáciu vysvetlil na sociálnej sieti

27 júl 2022 - 15:30
Dominika Kukučková

Na Vlčincoch opäť úradovali zlodeji katalyzátorov, škodu spôsobili minimálne dvom majiteľom áut

Foto: Na Vlčincoch opäť úradovali zlodeji katalyzátorov, škodu spôsobili minimálne dvom majiteľom áut
Foto: Facebook/Jana Hudecová

Zlodeji katalyzátorov v Žiline opäť vyčíňajú. Tentokrát páchali krádeže počas noci z utorka 26. júla do dnešného rána, keď sa údajne medzi 19:30 až 5:50 hod. na ulici Jána Vojtaššáka na sídlisku Vlčince pokúšali odpíliť katalyzátor z odparkovaného automobilu. Majiteľka vozidla sa o nepríjemný zážitok podelila prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Polícia v minulosti informovala, aby sa ľudia vyhýbali parkovaniu vozidiel v tmavých a neosvetlených miestach. Podľa poškodenej však vandalov neodradil ani fakt, že auto stálo v nočných hodinách priamo pod lampou.

Uvedený prípad, žiaľ, nie je jediným nočným zásahom zlodejov. Na sociálnej sieti sa objavil ďalší príspevok odkazujúci na rovnakú trestnú činnosť počas dnešnej noci a ďalšie prípady hlásia obyvatelia aj v komentároch: “Aj nám sa to nedávno stalo na Karpatskej, polícia by si mala na to posvietiť,” uviedla jedna z komentujúcich.

O krádežiach zacielených na súčiastky motorizovaných vozidiel sme informovali v našich článkoch aj počas minulých rokov, napriek tomu činnosť zlodejov neutícha. Preto pokiaľ v noci zahliadnete podozrivé správanie v súvislosti s poškodzovaním majetku alebo krádežou, čo najskôr kontaktujte príslušné policajné oddelenie. 


Dopravný servis
Na Horevaží
Kolóna
17:44
Košická
Kolóna
17:42
Oškerda
Kolóna
17:42
Gbeľany
Dopravná nehoda
17:41
Strečno
Kolóna
17:39
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina