Dnes najčítanejšie
Podpredseda parlamentu údajne kradol skrutky v žilinskom obchode, situáciu vysvetlil na sociálnej sieti

25 júl 2022 - 19:50

Na Vlčincoch rozbil kameňom päť vchodových dverí: 45-ročného muža zadržala polícia v tričku a spodnej bielizni

V sobotu 23. júla nad ránom na ulici Piešťanská v žilinskej mestskej časti Vlčince poškodil neznámy páchateľ sklenené výplne na piatich vchodových dverách do bytového domu. 

Na miesto bola následne privolaná mestská aj štátna polícia. „Hliadka Mestskej polície Žilina, ktorá sa v čase o 03:50 hod. nachádzala na ul. Matice slovenskej, začula rinčanie skla. Následne na ul. Piešťanská zadržala 45-ročného muža v tričku a spodnej bielizni, ktorý kameňom rozbil sklenené výplne piatich vchodových dverí,“ uvádza vo svojom stanovisku mestská polícia s tým, že vec bola odovzdaná hliadke Policajného zboru.

„Uvedeným konaním vznikla škoda v doposiaľ presne nezistenej výške, ktorá bude vyčíslená počas vyšetrovania. V súvislosti s touto udalosťou bola zadržaná jedna osoba a začaté trestné stíhanie vo veci prečinu poškodzovania cudzej veci,“ vysvetľuje Radko Moravčík, hovorca žilinskej polície.

Polícia na prípade intenzívne pracuje a aktuálne vykonávajú všetky potrebné procesné úkony a opatrenia s cieľom objasnenia skutku, ktorých súčasťou bude aj znalecké dokazovanie.Dopravný servis
Rosinská cesta
Jama na ceste
16:43
Košická
Kolóna
16:41
Rosinská cesta
Prekážka na ceste
16:38
Rajecké Teplice
Kolóna
16:37
Hričovská
Policajná hliadka
16:29
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina