Dnes najčítanejšie
Drogová razia v Žiline: Muža a ženu zadržali počas jazdy autom, mali pri sebe kryštalickú látku

25 júl 2022 - 16:55
Dominika Kukučková

Romantické chvíle na Chlebe: Mladomanželia sa rozhodli svoju lásku zachytiť na fotografiách v objatí Malej Fatry

Foto: Romantické chvíle na Chlebe: Mladomanželia sa rozhodli svoju lásku zachytiť na fotografiách v objatí Malej Fatry
Foto: Facebook/Viktoria Noskovicova

Obdobie hrejivých slnečných lúčov láka viaceré mladé páry na spečatenie zväzku počas letnej svadobnej sezóny. Neoddeliteľnou súčasťou tohto významného životného kroku je aj svadobné fotenie. Trend štúdiových fotení s neprirodzenými pózami je však už dávno preč, v súčasnosti je v kurze prirodzenosť a neraz i prírodné scenérie, ktoré na fotografiách vytvárajú nezameniteľnú atmosféru.

Zachytiť svoju vzájomnú lásku v kombinácii s láskou k horám chceli aj mladomanželia, ktorí sa rozhodli stráviť chvíle svadobného fotenia na treťom najvyššom vrchu Malej Fatry. Chleb so svojou výškou 1 645,5 m n. m ponúka jedinečné výhľady do všetkých svetových strán a je tak vhodným pozadím romantických fotografií. 


S verejnosťou sa o fotky podelila blízka osoba mladomanželov vo svojom príspevku na sociálnej sieti, kde komentujúcich očarila atmosféra snehovobielych svadobných šiat a zapadajúceho slnka za horami. 

Za dokonalosťou internetového sveta sa však, samozrejme, skrývajú aj úskalia reality. Mladomanželov a zvyšok výpravy svadobného fotografovania držali v napätí pri zostupe zvuky hôr. „Hore sme sa z pochopiteľných dôvodov vyviezli, ale dole sme to pekne po tme zišli pešo, a teda šuchotalo to v tom lese dosť,” uviedla autorka príspevku.


Dopravný servis
Oškerda
Policajná hliadka
22:30
Belá
Zver pri ceste
21:56
Strečno
Jama na ceste
21:40
Vysokoškolákov
Dopravná nehoda
21:26
Hričovská
Prekážka na ceste
21:09
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina