Dnes najčítanejšie
Od dnešného dňa platí povinnosť nosiť respirátor v obchodoch a vozidlách mestskej hromadnej dopravy
Mobilné odberné miesta - AG testy

22 júl 2015 - 15:16

Vodiči zbystrite pozornosť! Na ulici Republiky zmenili hlavnú cestu

Na križovatke ulíc Republiky a Kukučínova došlo k zmene organizácie dopravy. Dopravný inšpektorát vymenil hlavnú a vedľajšiu cestu.

Po novom platí hlavná cesta od ulice Kukučínova doľava na ulicu Republiky. Predtým bola hlavná cesta len ulica Republiky. Vodiči toto miesto poznajú aj vďaka tomu, že tu polícia často dohliadala na zastavovanie na STOP-ke. Mnoho ľudí predtým nesúhlasilo s tým, ako je určená hlavná cesta. Najviac áut totiž prejde práve v tom smere, ako platí teraz.

Vodiči nezastavovali na STOP-ke, pretože nemali komu dávať prednosť a zvykli si, že od námestia prichádza vozidlo len málokedy. Dopravný inšpektorát sa preto pravdepodobne rozhodol zmeniť situáciu a vyhovel vodičom.

Aj napriek tejto zmene a novému dopravnému značeniu však treba dávať pozor! Niektorí vodiči totiž jazdia po pamäti a nevšímajú si nové značky. Preto môže ľahko dôjsť k nehode.

“Včera som prechádzal cez križovatku a z pravej strany mi vybehlo auto. Bez zastavenia prešlo cez križovatku a keď som trúbil, tak šofér zastavil a začal mi nadávať, že je na hlavnej. Ja som ho ubezpečil, že nie je, tak mávol rukou a odišiel,” opisuje situáciu Dávid.

Ak tadeto jazdíte vy, alebo vaši známi, upozornite ich na zmeny, ktoré nastali.
0 reakcií


Dopravný servis
Estakáda
Jama na ceste
23:45
Nemocničná
Policajná hliadka
18:53
Závodská cesta
Jama na ceste
18:52
Strečno
Iné nebezpečenstvo
18:42
Rosina
Prekážka na ceste
18:25
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.